12 Aralık – Haftanın Magazin Haberleri

62

Hemen her hafta yayınlayacağımız bu dizide; geçtiğimiz haftadan bize kalan magazin haberlerini sunacağız.

    • Murat Yıldırım ve El Bani Nişanlandı

Uzun süredir birlikte olan ve nişanlılık haberlerinin sıklıkla duyurulduğu; ancak bir gerçeklik payının olmadığının da sıklıkla belirtildiği Murat Yıldırım ve El Bani çiftinin nihayet bu haberin doğruluğunu kanıtlayacak bir eylemleri oldu. Magazin haberlerinde sıklıkla gördüğümüz “nişanlandılar mı?” haberi, geçtiğimiz hafta iki ailenin katılımı ile gerçek oldu ve Yıldırım & El Bani çifti nişanlandılar. Yakın zamanda muhtemelen magazin haberlerinde ve televizyonlarda duyacağımız bu haberi, ilk kez internetten duyun istedik.

    • Ceyda Düvenci Hamile

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz yıl dünya evine girdiği Bülent Şakrak ile kalıcı bir evliliğin ilk adımını attı. Uzun süredir magazinsel olarak haber alınamayan çiftin son dönemdeki sessizliği bir sürprizle son buldu ve Ceyda Düvenci’nin sekiz aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bu haberle birlikte, kısa süre içerisinde muhtemelen doğuracak olan ünlü oyuncunun herhangi bir dizi yahut film projesinde yer alamayacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Düvenci’nin bir önceki evliliğinden, Melisa adında bir kızı var.

    • Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşandı

Bir anda evlenip, bir anda boşanan çiftlerden sırada Gülben Ergen ve Erhan Çelik var. Son dönemde şarkıcılıktan çok, sanatçı ve yazar kimliği ile ön plana çıkan Ergen’in kısa bir süre önce boşanmak istediği kocası Çelik ile davasının tek celsede sonlandığı ve çiftin boşandığı öğrenildi. Bununla birlikte, Gülben Ergen bir kez daha boşanmış olarak hayatına devam ediyor ve Instagram üzerindeki soyadını da direkt değiştirdiğini görüntülüyoruz.

    • Caner Çelik’in Düğünü Ertelendi

Şükran Ovalı ile uzun süredir olan birlikteliğini, bir evlilikle taçlandırmak isteyen ve önceki ilişkilerinden maalesef pek çok sorunu bulunan ünlü futbolcu Caner Erkin’in; kısa süre içerisinde İtalya’da evlenmesi bekleniyordu ancak bu evliliğin ertelendiği öğrenildi. Ovalı ve Erkin çiftinin, hazırlıkların maalesef yetişmemesi sebebiyle, düğünlerini erteledikleri ve yine de İtalya’da bir düğün istedikleri, gelen haberler arasında.

    • Ebru Yaşar 10 Bin Dolar Bozdurdu

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, geçtiğimiz günlerde Twitter’da paylaştığı bir gönderiyle Türkiye’ye katkı amacıyla 10 Bin Dolar bozdurduğunu duyurdu. Özellikle Başbakan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı pek çok girişimden sonra, bu haberlerin ünlülerden gelmesi olağan karşılanıyordu ancak Ebru Yaşar’ın ilk adımı, muhtemelen diğer ünlülerin de bu katkıya yönelmesine ve bu katkıyı, Twitter adreslerinden duyurmasına yol açtı. Ebru Yaşar, #ulkemizicindovizbozduralim ve #turklirasınadeğerkatalım hashtagleri ile kampanyaya 10 Bin dolarlık desteğini belirtti.

Başlıklar :
gülhane parkında ceviz ağacı

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?