18 Aralık Kısmetse Olur Elemesi

9182

Evin dengesi her hafta değişiyor! Bildiğiniz gibi bir önceki haftanın elemesinde evden ayrılan isimler herkesi şaşırtmıştı. Hazal, Esra ve Şahin elenen adaylar olurken Semih, Hazal’ın elenmesi üzerine evden Hazal ile elele çıkmıştı. Hafta içinde yapılan açıklama ile Semih’in eve geri dönme ihtimalinin olmadığı belirtilmişti.

Bunun yanı sıra, Kısmetse Olur Evi sayesinde büyük bir fan grubuna sahip olan Hazal ve Semih gerek Snapchat uygulaması üzerinden gerek Instagram üzerinden aşklarının sürdüğüne ve çok mutlu olduklarına yönelik açıklamalarda ve paylaşımlarda bulundular.

Evin içinde ise olaylar durulmuyor. Bu hafta barışan Rabia ve Gökhan çifti yayınlanan final fragmanında yeniden ayrılıyor! Hazal ve Semih gibi çok sevilen diğer bir çift olan Didem ve Adnan ise final fragmanında yayınlanan görüntülerde tartışıyor. Didem, Adnan’ın aldığı yüzüğü çıkartıyor.

Aycan ve Onur çifti için herşey normal giderken Berkay ve Mehtap arasında yakınlaşma Mehtap’ın tüm çabalarına rağmen olmuyor.

Bu hafta evden kimin ayrılacağı ise merak konusuyken internete sızan haberlerde damatlar evinden en çok isimleri yazılan Gürkan ve Boğaçhan olduğu ve iki damat adayının da evden ayrıldığı söylentileri var.

18 Aralık Final Fragmanını izlemek için tıklayın.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?