Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi

32

Sıkıldığımız pek çok anda, yapılacak bir şey kalmadığı pek çok zamanda insanlar genellikle dizi yahut film izlemeye bayılırlar. Sonuçta, bir mısır patlatmak yahut evdeki abur cuburları alıp yatağa, koltuğa geçmek hiç de zor değildir. Hele ki eğlenceli bir şeyler varsa izlemek için, bu durum biraz daha kolay gelebilir. Bugünkü yazımızda, sıkıldığınızda; sıkıntınıza derman olabilecek 3 komedi dizisini sizlere tanıtacak ve olabildiğince eğleneceğiniz önerileri tarafınıza iletmeye gayret edeceğiz. Siz de, yorum bölümüne izlediğiniz dizileri bizler için aktarabilir; yazıya büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. Yerli, yabancı fark etmeksizin sizin de önerilerinizi en yakın zamanda bekliyoruz!

Avrupa Yakası

Burhan’ı, Gaffur’u ve Şahika’sı ile belki de Türkiye’nin en kaliteli komedi dizilerinden bir tanesi olmayı başarmış Avrupa Yakası; geçmişte bizleri epey güldürmeyi başarmıştı ve bugün dahi binlerce insanın bu diziyi Youtube kanalından izlediği görülebiliyor. Avrupa Yakası adlı bir derginin ekibini, yaşadıklarını ve ekip bireylerinin ailelerinin başından geçen pek çok olayı bizlere aktaran Avrupa Yakası; hâlâ Türkiye’nin en nitelikli komedi dizilerinden bir tanesi olmakla birlikte, izlenmeye değer.

The Big Bang Theory

10 Sezon boyunca devam edebilmiş başka bir komedi dizisi biliyor musunuz? Muhtemelen birkaç tane daha vardır ancak bunların en kalitelisinin TBBT olduğu tartışılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkar. The Big Bang Theory, sıkıldığınız anlarda ayrıca kısa sürmesi ile birkaç bölüm birden götürebileceğiniz harika bir komedi dizisi. Kurgu, iki kafadar arkadaşın sıradan olmayan hayat hikayelerine ve gündelik yaşantılarına odaklanıyor. Kuantum fiziği ile ilgilenen ve bu alanda uzman olmayı hedefleyen iki arkadaşın ortamı, yaşadıkları sizleri gülme krizine sokabilir.

Shameless

7. Sezonunda olan ve dönemin en komik yabancı dizilerinden bir tanesi olarak görülen Shameless yahut Türkçe ismi ile Utanmaz; ciddi anlamda utanmayan, alkolik, müptezel bir adamın kendisini ve aile yaşantısını bizlere aktarıyor. Frank Gallagher adlı karakterimizin hayatında, alkol, kadınlar, seks ve her türlü aymazlık mevcut. Bu adamın hayat hikayesine odaklanan hemen herkes ise bu durumdan nasibini alıyor. Siz de, sıkıntılı anlarınızda eğlenmek istiyor ve doyasıya gülmeye bayılıyorsanız; Shameless hiç şüphesiz tam size göre bir e2 yapıtı. e2’de, kendi gününde reyting tahtını asla elinden alamayacağınız bir dizi olan Shameless’a sizler de bayılacaksınız.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?