2016 Babalar Günü Ne Zaman? En Güzel Babalar Günü Mesajları!

3

Babalar günü ne zaman kutlanır? Babalar günü için güzel sözler ve mesajlar! Babalarımızı mutlu etmek için önem verdiğimiz günlerden biri de Babalar günü’dür. Biz de sizin için 2016 Babalar gününde Babalarınızı mutlu etmeniz için güzel sözler ve şiirler hazırladık.

Hayattaki en değerli varlıklarımızın hiç kuşkusuz anne ve babalarımız. Onlara olan sevgimiz her zaman başkadır. Ama bazı özel günler var ki o günler de onları mutlu etmenin yollarını bilmemiz gerekir. Bu bazen bir söz bazen güzel bir hediye.

150620161006109243585_2

Her sene Haziran ayının 3.haftasında kutlanan babalar günü bu sene 19 Haziran 2016 Pazar tarihinde kutlanacak. Babalar gününün yaklaşmasıyla beraber çocukları ise hediye telaşı sardı. Sayfamızda sizler için en güzel Babalar günü mesajlarını ve şiirlerini derledik. Ama öne isterseniz babalar günü hakkında biraz bilgi verelim…

BABALAR GÜNÜ HAKKINDA BİLGİ

babalar-gunu-ne-zaman-2016

Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910’da Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1972 yılında başkan Richard Nixon’ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD’de resmi tatil ilan edilmiştir.

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

babalar-gunu-2016-ne-zaman1

Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun…

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun…

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?