2016 Yılında Piyasaya Sürülecek 7 Efsane Oyun

2

2016 yılında piyasaya sürülecek 7 efsane oyun ve bu oyunlar hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Fifa 17 gibi merakla beklenen oyunlar ne zaman çıkacak diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte 2016 yılı bitmeden çıkacak efsane oyunlar…

2016 yılının son 4 ayında piyasaya sürülecek olan ve oyun severlerin merakla beklediği oyunları sizlerle paylaşıyoruz. Fifa’dan zombieye, savaştan eğlenceye kadar her türde oyun bu yıl bitmeden oyun severlerin karşısında olacak. İşte 2016 yılının en fazla merak edilen ve sabırıszlıkla beklenen 7 muhteşem oyunu…

1FIFA 17 EA Sports

Fifa 17 ne zaman çıkacak merak edenlerin hasreti bitiyor. 27 eylül 2016 da piyasaya sürülecek Fifa 17 futbol ve  Fifa tutkunları için 4K seçeneği sunuyor. Futbol severlerin merakla beklediği Fifa 17 bakalım nasıl olacak ve ne gibi yeniliklerle futbul hayranlarının karşısında olacak.

2Mafia 3

Mafia 3 ne zaman çıkacağı heyecenla ve merakla beklenen bir başka oyun. Godfather severler için harika bir oyun seçeneği olacağı düşünülen Mafia 3; mafyalıkta yeni bir çığır açacağa benziyor. 2K seçeneğiyle gelecek olan Mafia 3; 7 Ekim 2016’da piyasaya sürülücek.

3Dishonored 2

Güçleriniz olmadan da oyunu bitirme imkanı sunan Dishonored 2; 11 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülecek. Arkane Studios tarafından geliştirilen bu oyun, ilk oyunun devamına ek olarak yeni güncellemelerle karşımızda olacak.

4Battlefield 1

21 Ekim 2016 ‘da piyasaya sürülecek olan Battlefield 1; oyunseverlerin merakla beklediği oyunlardan biri. FPS oyunu olan Battlefield 1; severlerinden tam not alacağa benziyor.

5Civilization 6

Civilization serisinin 25. yıl dönümünü kutlamak amacıyla Civilization 6’yı duyuran Firaxis Games; gelen haberlere göre pek çok yenilikleri bünyesinde barındırıyor. Baş tasarımcı Ed Beach “Civilization 6, seri temeli üzerine yeni yapılar kuruyor ve heyecan verici pek çok yeni element barındırıyor,” diyor. Bu merakla beklenen oyunun ise ekim ayı sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

6Dead Island 2

Zombie severlerin merakla beklediği oyun Dead Islan 22’nin ne zaman piyasaya sürüleceği tam belli değil. Fakat 2016 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor.

7Watch Dogs 2

GamesCom 2016 fuarında yeniden sahneye çıkan Watch Dogs bir süredir devam eden sessizliğini bozdu. 15 Kasım 2016’da piyasaya sürülecek Watch Dogs 2 oyunun tanıtımını yapan Watch Dogs;  Ubisoft  tarafından ikinici oyunun oynanış videosunu bile paylaştı.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?