2016’da izlemenizi tavsiye ettiğimiz 7 yabancı dizi

253692

2016’da izlemenizi tavsiye ettiğimiz yabancı dizi listesi oluşturduk. En iyi yeni yabancı diziler listemizde kaçırmamanız gereken oldukça başarılı yapımlar yer alıyor. Tartışmasız en güzel 2016 dizileri arasına girecek yapımlar bulunan listede birbirinden başarılı diziler yer alırken, en iyi yabancı diziler 2015 kategorisinide incelemenizi tavsiye ederiz.

En iyi yabancı diziler 2016 listemizde yer alan yapımlar;

1Lucifer


Komedi, aksiyon ve polisiye dizileri arasında büyük bir kitleye hitap edecek yapımın ilk bölümünün internete düşmesiyle milyonlarca takipçi kazanmayı başardı. Tartışmasız 2016 yılının en iyi dizisi olmaya aday, kaliteli oyuncu kadrosu ve yaratıcı senaryosu ile ilk sırada yer alıyor. Konusu ise cehennemden sıkılarak dünyada yaşamaya karar veren lucifer’in yaşamını anlatacak, Lucifer kimdir ? İnsan oğlunun yaratılışıyla tanrıya karşı gelerek insanlara biat etmeyeceğini söyleyen ilk şeytan olarak bilinmektedir. Dünya’da yaşamaya başlaması bastırılmış duygularını açığa çıkartır. Tanıdığı bir kızın öldürülmesini araştırarak bir dedektifle yakınlaşması suçlarla mücadele eden bir şeytan olmasının ilk basamağı olacaktır.

6 YORUMLAR

  1. The Frankestein Code diye bir dizi yok (: haberi yazarken en azından araştırmanızı biraz daha detaylı yapsaydınız diziye ilk başta lookinglass isminin önerildiği ardından ise second chance’de karar kılındığını görmüş olurdunuz. Ayrıca 2016 tavsiyeleri demişsiniz keşke debute date’lere de bir baksaydınız (:

NE DÜŞÜNÜYORSUN?