Acun Ilıcalı Sözünü tuttu! Şırnak Survıvor Başlıyor

8

Şırnak Survıvor başlıyor… Acun Ilıcalı sözünü tuttu. Beytüşşebap’taki Günyüzü köyüne “Survivor” parkuru yapılıyor. Köye giden Acun Medya ekibi, parkur yapılması için ön çalışmalara başladı.

Şırnak’ta Günyüzü köyündeki çocuklar, kendi kurdukları parkurla Survıvor yarışması düzenliyordu. 8 ila 13 arasındaki çocuklar Acun Ilıcalı’yı ve “Survivor”ı çok sevdiklerini anlatmışlardı. Bu olayı duyan Acun Ilıcalı, Dominik’te “Survıvor Adası”ndan tweet atıp müjdeyi vermişti.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden köye parkur yaptıracağını duyurdu. Ilıcalı, sözünü tuttu. Ve bir kaç gün içinde ekibini köye yolladı.

Köye gelen Acun Medya’dan 4 kişilik ekip, ön çalışmaları yaptı. Ve Parkurun yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Çocukların sevinç çığlıkları arasında karşılanan ekip, çocuklara hediye dağıtmayı da unutmadı.


Köylüler ise Ilıcalı ve ekibine teşekkür etti. Ekibe yardımcı olan köy muhtarı, “Acun Ilıcalı ve ekibine çok teşekkür ederiz. Acun Medya ekibini misafirimiz ettik. Köyümüze ses verdiği için çok teşekkür ederiz” dedi.

Çocukların ise yüzünde güller açtı. Kameralara konuşan çocuklar “Acun Medya ekibi köyümüze geldi çok sevindik. Bize hediyeler verdiler. Bizde evimizde ağırladık. Buraya geldikleri için çok sevindik, çok mutluyuz” dediler.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?