Ahmet Kural’ı Yine Öldürdüler!

4

Ahmet Kural öldü mü? Sosyal medya, Ünlü oyuncu Ahmet Kural’ı yine öldürdü. Ahmet Kural’ın öldüğüne dair yayılan iddialar sosyal medyayı salladı.

 

Ünlü oyuncu Ahmet Kural hakkında çıkan ‘öldü’ haberleri sosyal medyayı salladı. Bu söylentiler sonrasında Ahmet Kural kısa sürede Twitter’da Trend Topic oldu.

ahmet-kural

Kural, hakkında daha önce de ‘öldü’ iddiası çıkmıştı. Bu haberlere tepkş gösteren Kural, twitter’dan açıklama yapmıştı: “İnsanın kendi ölüm haberini görmekte varmış. Çıkan haberler asılsızdır. Hepinize selam olsun …”

ahmet-kural-oldu

Aslında sosyal medyada bu hep yapılıyor. Belli dönemde bazı ünlü isimlerin hayatına ilişkin yanlış paylaşımlarda bulunanlar çıkıyor. Ve bu bilginin doğru olup olmadığını bilmeden kısa sürede yayılıyor. Sorumsuz kişilerin başlattığı bu yalan haber furyası hem ismi geçen ünlü kişiyi hem de ailelerini zora sokuyor.

fıkret

Son dönemde başarılı ve gişe rekoru kıran filmleri ile dikakt çeken Ahmet Kural, en son ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’ filminde ‘Tüpçü Fikret’ karakterini canlandırmıştı. Oynadığı dizi filmler ile de gündeme gelen Kural, partneri Murat Cemcir ile Türk sinemasının yeni dönemde dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?