Akıllara Durgunluk Veren Olay! Polis Seri Katille Selfie Çekti

2

Polis seri katil ile selfie çekti sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Türkiye’nin konuştuğu ve günlerdir aranan seri katil İzmir’de yakalandı. Katilin yakalandığı haber gündeme bmba gibi düşerken akşam saatlerinde sosyal medyada yayınlanan bir görüntü ise görenleri hayrete düşürdü! İşte o görüntüler…

Böylesi Yok dedirten haberin merkezi İzmir. Polisin günlerdir aradığı seri katil Atalay Filiz, sabah saatlerinde İzmir’de yakalandı.

Filiz’in yakalanmasının yankıları sürerken başka bir görüntü gündeme bomba gibi düştü.

41895

O görüntüye ait olan bu fotoğraftaki gömlekli kişi seri katil şüphelisi Atalay Filiz. Yüzü kapalı elinde telefonu bulunan kişi ise İzmir Emniyeti’nde görevli olduğu iddia edilen bir polis. Polis olduğu belirtilen kişi Atalay Filiz ile selfie çekerken görüntülendi.

Akıllara durgunluk veren bu görüntüler sosyal medyaya yansıyınca tepkiler de çığ gibi büyüdü.
atalay-filiz

Görüntülerde polis memuru bu kadar uzun süre kaçmayı başardığı için Atalay Filiz’i tebrik ediyor. Atalay Filiz ise polis memurunun selfie isteğini geri çevirmeyerek, “Gel abi yapalım” diyor.

Polis memuru Atalay Filiz’e “Selfie yapayım ben gel… Seni tebrik ediyorum. Üç sene kaçmayı başardın ya bu memlekette… Sana ne diyeceğimi bilmiyorum artık” diyor.

Sosyal medyada hızla yayılan bu video ise tartışma yarattı. Atalay Filiz ile selfie çeken ve bunu fotoğraflayan polis memurları hakkında ise soruşturma başlatıldı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?