Akıllı Telefonlar İçin En İyi Ramazan Uygulamaları Listesi

0

Android telefonlar için Ramazan uygulamaları hangileri? Teknolojinin gelişmesi ile Ramazan ayında da artık iftar ve sahur saatlerini takip etmek çok kolay. Öyle ki andorid özellikli akıllı telefonlarınız ile Ramazan ayında iftar saatinden sahura kadar tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Peki hangi uygulamalar diye soracak olursanız listemize bakmanız yeterli. Hayırlı ramazanlar…

Android telefonlarda Ramazan ayı boyunca size yardımcı olacak uygulamaları listeledik. İşinize yarayacağını düşündüğümüz bu listede iftara ne kadar zaman kaldı? sahur ne zaman bitiyor? vb soruların cevabını alabileceğiniz uygulamaları bir araya getirdik.

 

Ayrıca, iPhone için hazırladığımız listeye de bu linkten ulaşabilirsiniz.

İşte Android için Ramazan uygulamaları

5Ezan Vakti Pro


Play Store’un bu konuda en popüler uygulaması olan Ezan Vakti Pro ile, ezan vakitlerinde telefonunuz sizi uyarabiliyor, bu vakitlerde otomatik olarak sessize geçebiliyor. Ayrıca, Ramazan ayına özel olarak kullanıcılara iftar sayacı ve sahur davulu gibi özellikler sunuluyor.

Uygulamanın yetenekleri bununla kısıtla kalmayarak Namazdayım özelliği aktif edilirse, namaz saatlerinde gelen aramalar ve bildirimler otomatik olarak reddediliyor.

Vakitler uygulamaya aylık olarak indirildiği için bir defa internete bağlanıldığında 1 ay boyunca çevrimdışı şekilde çalışabiliyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?