Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Birlikte Oynadığı 3 Film

103

Boşanma haberleriyle gündeme gelen Angelina Jolie ve Brad Pitt’in birlikte oynadığı 3 filmi sizlerle paylaşıyoruz. Holywood’un efsane oyuncuları Angelina Jolie ve Brad Pitt’in en güzel filmleri merak ediyorsunuzdur. İşte Angelina Jolie ve Brad Pitt’in en efsane filmleri…

Pek çok ayrı filmlerde oynasalar da birlikte oynadıkları filmlerle gündeme gelen Holywood’un en ünlü çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt üç kez birlikte oynadı. Bu filmlerin ikisinin yönetmenliğini ise güzel oyuncu Angelina Jolie üstlendi. İşte efsane oyuncular Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin birlikte oynadığı filmler: Hayatın Kıyısında, Bay ve Bayan Smith ve Africa.

1Hayatın Kıyısında ( By the Sea)

Angelina Jolie’nin hem yönetmen hem de Brad Pitt’le başrol oynadığı Hayatın Kıyısında Filmi 2015 yapımı bir film. Filmin konusu ise; 1970’li yılların Fransa’sında bir sahil kasabasında yaşayan çift Roland ve karısı Vanessa’nın hayatlarının yeni evli bir çift olan Lea ve François ile tanışınca nasıl değiştiğini konu alıyor. Oyuncu kadrosunda ise; Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup ve Richard Bohringer gibi ünlü isimler var.

2Bay & Bayan Smith

Angelina Jolie ve Brad Pitt denince akla ilk gelen filmlerden biri olan Bay & Bayan Smith’dir. 2005 yapımı olan filmin yönetmenliğini Doug Lİman üstleniyor. Ayrıca komedi ve casusluk türündeki film en efsane ajanlık filmlerinden biri olarak gösteriliyor. Filmin konusu ise; John ve Jane Smith kendi hallerinde yaşayan normal bir çift olarak görünseler de aslında ikisi de birer tetikçidir. Fakat ikiside birbirlerinin bu mesleklerini bilmez. Ancak bir gün birbilerini öldürme görevi aldıklarında durumu farkına varırlar ve böylece birbirlerinin farklı yanlarını keşfe çıkarlar.

3Africa

Angelina Jolie’nin tekrar yönetmen koltuğuna oturacağı film Africa’da Brad Pitt de ünlü arkeolog Richard Leakey’yi canlandıracak. Senaryosunu Oscarlı Eric Roth’un yazdığı dram türündeki filmde; Pitt’in filmin yapımcılığını üstlenen ise Paramount Pictures. Kenya’da filler için verdiği mücadeleyle tanınan Richard Leakey’nin hayatını beyazperdeye taşıyacak olan Africa filmi; Afrika ve kültürüyle aramda derin bir bağ var” diyen Angelina Jolie, bu filmle dördüncü kez yönetmen koltuğuna oturuyor.

Başlıklar :
angelina jolie filmler, angelina jolie ve brad pitt filmleri, angelina jolie ve brad pittin oynadığı ilk sinema, yabancı duygusal film angelina jolie

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?