Anneler Günü Kampanyaları ve İndirim Yapan Markalar

6

Anneler günü kampanyaları yapan markalar hangileri? Anneler günü’nün gelmesiyle sadece evlatlar değil hayatımızda önemli bir yere sahip olan kurumsal firmalarda büyük bir heyecan yaşıyor. Birbirinden değerli markalar kendilerini aileden biri hissettirmek için bu özel güne ortak olmak istiyor. Bunu da özel kampanyalar ve hediyeler ile başarmak istiyor. İşte ünlü firmaların sosyal medya hesaplarından duyurdukları özel kampanyalar ve attıkları anneler günü mesajları…

8 Mayıs anneler günü alışveriş telaşını da beraberinde getirdi. Çocuklar hayatlarının en değerli varlıkları annelerine güzel hediyeler alıp onları mutlu etmek için özel çaba harcıyorlar.

canım annem

Bu durumda çocuklara yardımcı olmak isteyen ve sektördeki canlılığı arttırmak isteyen markalar bu özel gün için farklı kampanyalar ile dikkat çekmeye çalışıyor.

anneler-gününüz-kutlu-olsun-2

Hem güzel mesajlar hem de avantajlı kampanyalar hazırlayan firmalar anneler gününde kendilerini müşterilerine aileden biri olarak hissettirmek istiyorlar.

anneler-günü1

Bu özel günde anneleri taçlandıracak özel hediyeler sunan markalar, tüketicisine sosyal medyadan ulaşıyor. Biz de sizin için anneler günü’ne özel kampanya ve mesajları sosyal medya hesaplarından duyuran markaları tek bir listede buluşturduk. İşte anneler gününe özel kampanyalar hazırlayan ve mesajlar paylaşan kurumsal firmalar;

Pegasus

Vestel

Teknosa

Migros

Nestle

Doğtaş

Perspective

Sabancı Holding

Boyner

Medipol Sağlık Grubu

Kipa

Buse Terim

Vatan Bilgisayar

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?