Arda Turan Çin’e Mi Gidiyor?

10

Çinlilerin yeni hedefi Arda mı? Çin kulüpleri astronomik ücretlerle transfer dönemine damga vurmaya devam ediyor. Çin Süper Ligi ekiplerinden Şanghay SPIG ile Pekin Gouan takımlarının Arda Turan için 100 milyon euro’yu gözden çıkardığı iddia edildi.

messi-arda

Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk takımından Alex Teixeira’yı 50 milyon euro’ya transfer eden Çinlilerin son hedefinin ise Arda Turan olduğu iddia edildi. Trabzonspor’dan Mbia, Beşiktaş’tan Ersan Gülüm ve Galatasaray’dan Burak Yılmaz’ı transfer eden Çinliler, şimdi de gözünü Arda Turan’a dikti.

arda-mac

İKİ ÇİN KULÜBÜ, ARDA’NIN PEŞİNDE

Çin medyası, Şanghay SPIG ile Pekin Gouan takımlarının Arda Turan’ın peşinde olduğunu iddia etti. Haberde iki ekibin Barça’dan Arda için fiyat istedikleri Katalan ekibinin henüz bir cevap vermediği belirtildi.

arda-turan-barcelona-

100 MİLYON EURO

Pekin ve Shangai ekiplerinin Arda için 100 milyon euro barajını zorlayabilecekleri, 5 sezon için de Arda’ya toplamda 100 milyon euro gibi bir ödeme yapma konusunda istekli oldukları iddia edildi. İspanya cephesinden bu iddialara henüz bir cevap gelmemesi, akıllarda soru işareti bıraktı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?