Arda Turan’dan Eleştirilere Net Cevap!

1

Arda Turan’dan eleştirilere cevap! Barcelona forması giyen Milli futbolcumuz Arda Turan, Yılın Sporcuları ödül törenine katıldı. Arda, tören öncesi Lig Tv’de hakkındaki eleştiriler ve iddialarla ilgili konuştu!

arda-turan-barcelona Barcelona forması giyen temsilcimiz Arda Turan, hakkında yapılan eleştirilere ve Katalan ekibindeki geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu.

turan

Arda Turan, Kral Kupası’nı kazandıktan sonra ayağının tozu ile Milliyet gazetesinin düzenlediği Yılın Sporcuları ödül törenine katıldı.

arda

Milli yıldız, hakkındaki eleştiriler hatırlatılınca Barcelona ile 33 yaşına kadar sözleşmesi olduğunu hatırlattı ve yapılan yersiz eleştirilerin kendisini üzdüğünü söyledi.

Arda Turan’ın açıklamaları;

Arda-turan-barcelona-belgesel

“Barcelona ile 33 yaşına kadar sözleşmem var. Ben, Barcelona’nın uzun vadeli bir projeyisiyim. Ülkemde yazılan bazı şeyler beni üzüyor. Sonuç olarak ben hayatım boyunca parayı, kariyeri değil de, gençlere örnek olmayı seçmiş bir insanım. Zamanı geldiğinde milli takımı da bırakacağım. Siz bana güvenin. Biliyorsunuz ki sahada sorunları çözerim. Günün sonunda hatırlanacak tek şey; benim Barcelona’da oynadığım gerçeği, kazandığım kupalar ve elde edeceğim başarılar olacak”

messi-arda

Euro 2016 hakkında da konuşan Arda Turan, milli takımın başarılı olacağına inandığını söyledi. İngiltere milli takımı ile oynanan maçı izlediğini de söyleyen Arda, takımın iyi oynadığını belirtti.

Arda Turan, yılın sporcuları ödül töreni’nde “Vestel Gururla Yerli Özel Ödülü”nün ve “Yılın Futbolcusu” ödülünün de sahibi oldu. Arda ödül aldıktan sonra da eleştirilere cevap vermeye devam etti. “Ödülü hakettiğimi düşünüyorum” diyen Arda Turan, “kusura bakmasınlar Arda Turan bir süre daha onlarla olacak” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?