Babalar Günü Kampanyaları ve İndirim Yapan Markalar

0

Babalar günü kampanyaları yapan markalar hangileri? Babalar günü’nün gelmesiyle sadece evlatlar değil hayatımızda önemli bir yere sahip olan kurumsal firmalarda büyük bir heyecan yaşıyor. Birbirinden değerli markalar kendilerini aileden biri hissettirmek için bu özel güne ortak olmak istiyor. Bunu da özel kampanyalar ve hediyeler ile başarmak istiyor. İşte ünlü firmaların sosyal medya hesaplarından duyurdukları özel kampanyalar ve attıkları babalar günü mesajları…

19 Haziran Babalar günü, alışveriş telaşını da beraberinde getirdi. Çocuklar hayatlarının en değerli varlıkları babalarına güzel hediyeler alıp onları mutlu etmek için özel çaba harcıyorlar.

babalar-gunu-ne-zaman-yarin-mi-gelecek-hafta-mi

Bu durumda çocuklara yardımcı olmak isteyen ve sektördeki canlılığı arttırmak isteyen markalar bu özel gün için farklı kampanyalar ile dikkat çekmeye çalışıyor.

jukyıkuı

Hem güzel mesajlar hem de avantajlı kampanyalar hazırlayan firmalar babalar gününde kendilerini müşterilerine aileden biri olarak hissettirmek istiyorlar.

fft99_mf5734140

Bu özel günde babaları mutlu edecek özel hediyeler sunan markalar, tüketicisine sosyal medyadan ulaşıyor. Biz de sizin için anneler günü’ne özel kampanya ve mesajları sosyal medya hesaplarından duyuran markaları tek bir listede buluşturduk. İşte babalar gününe özel kampanyalar hazırlayan ve mesajlar paylaşan kurumsal firmalar;

Pegasus

Vestel

Teknosa

Migros

Nestle

Doğtaş

Boyner

Vatan Bilgisayar

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?