Beşiktaş’a Mario Gomez ‘Darbesi’!

0

Mario Gomez Beşiktaş’a veda etti! Gomez, Beşiktaş’a dönecek mi dönmeyecek mi? Cevabı uzun zamandır merak edilen bu soru bugün yanıt buldu. Alman futbolcu Mario Gomez, Türkiye’ye dönmeyeceğini açıkladı. İşte Gomez’in o açıklamaları…

Beşiktaş’ın Alman golcüsü Mario Gomez Beşiktaş’tan ayrıldı.

mario-gomez

Yıldız golcu kararını, resmi Facebook sayfasından açıkladı. Türkiye’ye dönmeyeceğini duyuran Gomez, açıklamada aldığı kararın sportif değil siyasi gerekçeler ile belirlendiğini söyledi.

İşte Mario Gomez’in açıklamasının tamamı…

gomez açıklama “Çok düşünmek zorunda kaldığım zor bir karardı. Siz Beşiktaş taraftarlarına şahsen, bu harika kulüpte siz harika taraftarlar önünde bu eşsiz stadyumda daha fazla oynayamacak olmamın benim için çok ağır olduğunu söylemek zorundayım. Bunun sebebi tamamıyle siyasi durumla alakalı! Spor ya da başka herhangi bir sebep beni bu kararı almak zorunda bırakmadı. Bu tamamıyla son birkaç günde yaşanan kötü olaylarla ilgili. Umarım bunu anlayabilirsiniz! Kulübe, siz taraftarlara ve ailemle birlikte harika zamanlar geçirdiğim tüm insanlara büyük teşekkürler! Şampiyonluğun taçlandırdığı fantastik bir seneydi. Umarım bu siyasi problemler yakın zamanda barışçıl şekilde çözülür. Ondan sonra Beşiktaş’ta yeniden oynamak benim büyük dileğim olur! Bu kulüp ve ülke geçtiğimiz yılda gönlümde büyük bir yer kazandı. Yeniden görüşmek ümidiyle.”

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?