Beşiktaş’ın Yıldızı Mario Gomez Yuvadan Uçuyor!

4

Mario Gomez Beşiktaş’tan ayrılıyor mu? Beşiktaş’ın Fiorentina’dan kiraladığı Mario Gomez hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İtalyan La Nazione gazetesi’ne göre Gomez, sözleşmesini fesihi için İtalyan ekibine başvurduğunu iddia etti.

page_mario-gomez-senol-gunes-felix-magathtan-bile-daha-kati_215243194

Siyah beyazlı takım ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık kiralık sözleşmesi olan Alman golcü, kendi istemesi halinde sezon sonunda bedelsiz bir şekilde Fiorentina’ya dönebilecek. Aksi takdirde satış hakları siyah-beyazlı kulübe ait oluyor.

maxresdefaultGazetenin haberine göre Beşiktaş’ta kalmak istemeyen Mario Gomez, Fiorentina kulübüyle de bağlarını kopararak sezon sonunda serbest kalmak istiyor ve bu amaçla menajeri Uli Ferber aracılığıyla Floransa ekibine fesih için başvuruda bulundu. Mario Gomez’i 2013 yılında 15,5 milyon Euro bonservis ödeyerek kadrosuna katan Fiorentina ise Alman oyuncudan ettiği zararın bir kısmını olası bir satıştan çıkarmak için Gomez’in fesih önerisine sıcak bakmıyor.

gomez

Mario Gomez’in sözleşmesine göre Alman oyuncu sezon sonunda Fiorentina’ya dönmek ister ve daha sonrasında bir başka kulübe transfer olursa Beşiktaş bonservis ücretinin yarısına sahip oluyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?