Beşiktaş’tan Kombine Açıklaması: Hepsi Satıldı!

2

Beşiktaş’tan kombine açıklaması! Siyah beyazlı takımın taraftarı Vodafone Arena’nın açılışını dört gözle bekliyor. Ama henüz kombine almadıysanız size kötü bir haberimiz var. Kulüp, resmi siteden Vodafone Arena’da kombinelerin tamamının satıldığını açıkladı.

besiktas_780x553

Beşiktaş, Vodafone Arena’da kombinelerin tamamının satıldığı ile ilgili resmi siteden açıklama yayınladı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklama, “Yenilenen fiyatlarla dün ve bugün taraftarlarımız kombinelere büyük ilgi gösterdi ve 2016-17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı” ifadeleri kullandı.

vodafone-arena

İşte Beşiktaş’ın resmi sitesinden yaptığı açıklama;

“Yenilenen fiyatlarla dün ve bugün taraftarlarımız kombinelere büyük ilgi gösterdi ve 2016-17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı.

Yeni yuvamız Vodafone Arena’da 11 Nisan’daki Bursaspor ve sonrasındaki Kayserispor ile Osmanlıspor karşılaşmaları için kombine sahibi taraftarlarımızın öncelikli bilet satın alma hakları bulunmaktadır. Bilet satışlarıyla ilgili detaylar daha sonra açıklanacaktır…

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaşımıza desteğini bir kez daha sergileyen, siyah-beyaz aşkıyla 11 Nisan’ı sabırsızlıkla bekleyen büyük taraftarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Taraftarlarımız ve camiamız ile kenetlenerek, nice zaferler yaşayacağımız Vodafone Arena’yı büyük bir gururla açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Gücünü taraftarından alan Beşiktaşımız, yuvasına dönüyor…

11 Nisan’da yeni yuvamız Vodafone Arena’da buluşmak dileğiyle…

Saygılarımızla.”

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?