Böyle Anne Olmaz Olsun! Mersin’de Öz Anne Dehşeti!

41

Mersin’de öz anne dehşeti yaşandı. Vicdansız anne küçük yaştaki çocuğuna ağız dolusu küfürler etti. Yetmedi ona işkence yaptı onu acımasızca dövdü. Evladına “Sen haram çocuksun, seni bir gün öldüreceğim” diyerek işkence eden kadının görüntüleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Daha önce Kayseri ve İstanbul’da yaşanan anne dehşetlerine bir yenisi daha eklendi. Vicdansız annenin öz çocuğunu feci şekilde dövmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. 2 yaşındaki çocuğuna yaptıkları ve akıl almaz dayak görüntüleri infial oluşturdu.


Sosyal medyada “Mersin’de öz anne dehşeti” başlığıyla yayınlanan video büyük tepkilere neden oldu.

Odadaki bir başka kişi tarafından çekilen görüntülerde, annesinin 2-3 yaşlarındaki çocuğunu ağladığı için azarladığı ve işkence edercesine dayak attığı görüldü. Kadının küçük çocuğunu döverken söylediği sözler de, tepkilere neden oldu:

mersi,n

“Herkesin dayağını yiye yiye büyüyesin inşallah. S..r git. Bir sus ya. Seni öyle köşe köylerde büyüteceğim. Senin Allah belanı versin sen öyle rezil bir çocuksun. Gün yüzü görmeyesin inşallah. Böyle bir rezillikle geçinesin inşallah. Bu benim bedduamı alıyor ya bu adam olmaz bu nankör. Uğursuz. Kendi başını ye inşallah. Haram çocuksun sen. Sen bir gün, gün yüzü görmeden gideceksin. Öldürmem lazım seni. Senin Allah belanı versin de kurtulacağım. Seni deli edeceğim. Seni dövmüyorum ha, seni bir gün öldüreceğim.”

Başlıklar :
böyle anne olmaz olsun

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?