Bu Hafta Magazin Dünyasında Neler Oldu?

8

Magazin dünyası bu haftada bir çok olaya sahne oldu. Cem Yılmaz önceki gece kiminle görüntülendi? Tolga Karel evleniyor mu? İbrahim Tatlıses neden hastaneye kaldırıldı? Ebru Şancı’dan müjde var, Deniz Akkaya boşandı mı? ve daha fazlası için kemerleri bağlayın magazin turumuz başlıyor.

1Ebru Şancı’dan Müjdeli Haber

Eskişehirsporlu futbolcu Alparslan Öztürk’le evlenen Ebru Şancı, bir süre önce modelliği bıraktığını ve gelinlik tasarımı işine başladığını açıklamıştı. Bugünlerde 29 Ocaktaki Evlilik Hazırlıkları Fuarı açılışına hazırlana Şancı, yaptığı açıklamada hamile olduğu müjdesini verdi. Şancı, iki büyük heyecanı bir arada yaşadığını belirtti ve “Hamile olduğum için iki heyecanı bir arada yaşıyorum. Tasarımlarım da benim çocuğum gibi ve ilk defile benim için çok önemli” diye ekledi. (Kaynak: Habertürk)

2Demet Akalın, Şahan Gökbakar Afiş Krizi

Şahan Gökbakar’ın son filmi Osman Pazarlama’da rol alan Demet Akalın, afişte isminin görünmemesine şakayla karışık tepki gösterdi. İlk defa bir filmde rol alan Demet Akalın Osman Pazarlama filminin afişinde isminin olmamasına “Ne uyuz çıktı bu Şahan, ismimi de yazmamış hâlâ” diyerek tepkisini gösterdi. (Kaynak: Akşam)

3Tolga Karel Evleniyor

Amerikalı sevgilisi ile birlikteliklerini nişanlanarak taçlandıran Tolga Katel, önceki gün Nişantaşında görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karel evlilik konusunda ilginç açıklamalar yaptı. Amerikada nişan yüzüklerini takan ikilinin düğünü ise Survivor’da yarışmacı olarak bulunduğu Dominik adasında yapacağını belirtti.
Kaynak: Hürriyet

4Deniz Akkaya Boşandı

Akmerkezde bir kitapçıda objektiflere yakalanan Deniz Akkaya boşandı haberlerine açıklık getirdi. Akkaya “Murat Bey’le yollarımızı ayırdık ama evi henüz ayıramadık. Biliyorsunuz beraber yaşıyorduk ama hem çocukların düzeni hem de iş yoğunluğunda henüz evi boşaltamadım.” dedi. (Kaynak: Haberler)

5İbrahim Tatlıses Hastaneye Kaldırıldı!

Türk müziğinin imparatoru İbrahim Tatlıses sabaha karşı hastaneye kaldırıldı. Bir ağrı kesici nedeniyle rahatsızlandığı iddia edilen sanatçı apar topar hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrol ve tedavinin ardından durumunun iyi olduğu belirtildi. (Kaynak: Haberler)

6Elçin Sangu’da Tükenmişlik Sendromu İddiası

Meryem Uzerli’nin Muhteşem Yüzyıl dizisini bırakmasına neden olan tükenmişlik sendromu rahatsızlığına Elçin Sangu’da yakalandığı iddia edildi. Sangu’nun çevresindekiler Tükendim, nefes alacak vaktim yok. Yüzümde, gözümde yaralar çıktı”” dediği iddia edildi. (Kaynak: Sabah)

7Seçkin Piriler Yaşadığım Trajediyi Anlattı

Eşi Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’la öpüşme fotografları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu olayın üzüntüsünü üzerinden atamayan Piriler, yaşadıklarını anlattı. Samimi açıklamalarda bulunan Seçkin Piriler, hakkında çıkan “Yılbaşı gecesi oğlunu barda kucağında uyuttu” haberlerine isyan etti. Arkadaşı Meral Kaplan’ın davetlisi olarak Kıbrıs’taki Nuhun Gemisi otelinde Sibel Can’ı dinlemeye giden Piriler, ”Kıbrıs’a kafa dinlemeye gitmiştim. Gerçeği yansıtmayan bir şeyle anılmak beni çok derinden yaraladı” dedi. “İki çocuğum var ve ikisi de hayatımın anlamı. Son bir aydır yaşadığım trajediyi zaten herkes görüyor, biliyor. Yaşadıklarım yetmiyormuş gibi bir de bu tarz haberler çok yıpratıcı” diye konuştu. (Kaynak: Hürriyet)

8Esra Erol Bebeğinin Fotografını Paylaştı

Esra Erol bir süre önce dünyaya getirdiği bebeği ömerin fotografını kendi Instagram hesabından paylaştı. ‘İşte Benim Ömer notuyla paylaştığı fotografa hayranlarından yüzlerce yorum geldi. Aynı fotografı eşi Ali Özbir ise “Ömer Paşa’m aynı ben değil mi arkadaşlar” sözleriyle paylaştı. (Kaynak: Akşam)

9Yılmaz Erdoğan ile Samimi Sohbet

Muğla’nın Köyceğiz İlçesi’ne yerleşen sanatçı Yılmaz Erdoğan geldiği İstanbul’da görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, Bölgede futbol takımı kuracağı anlattı. “Futbolda yenmek için her şeyin mubah olduğu, ahlakın zedelendiği, bir yol var. Onu belki kendi çizgimizde değiştiririz. Futbolun adil ve ahlaklı oynanması önemlidir. Sadece amaç bu” dedi. Köyceğiz’e yerleşmesinin eşi Belçim Bilgin ile arasında sorun teşkil etmediğini belirten Erdoğan ayrılık haberlerine de “Ayrı falan kalmıyoruz. O dizide çalıştığı için sık görüşemiyoruz. Yanıma gelip gidiyor” diyerek tepki gösterdi. (Kaynak: Akşam)

10Cem Yılmaz Ve Yeni Sevgilisi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu kez güzel sunucu Dilara Gönder ile görüntülendi. Paris Büyükelçisi Hakkı Akil’in doğum günü kutlamasına Dilara Gönder’le katılan Yılmaz soruları yanıtsız bıraktı. İkili, Arnavutköy’deki Eftalya Balıkçısı’ndaki kutlamaya, Yılmaz’ın Levent’teki villasından çıkıp VIP minibüsle geldi. Samimi halleriyle dikkat çeken Gönder ve Yılmaz, mekândan Şener Şen’le birlikte ayrıldı. (Kaynak: Habertürk)

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?