Bu hafta Sinemada 6 Yeni Film Var

1

Bu hafta Türkiye sinemalarında kaç yeni film var? Sinema tutkunları hafta sonu yine sinemalara akın edecek. Bu hafta beyaz perde için yine hareketli geçecek. Tam da sinema tutkunlarının istediği gibi birbirinden kaliteli yeni filmler vizyona giriyor. Hadi gelin hep birlikte 4’si yerli 6 yeni filmin konusuna ve fragmanlarına bir göz atalım.

 

sınema

6Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Yönetmenliğini Zack Snyder’ın yaptığı ve Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons ile Holly Hunter’ın oynadığı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” izleyici ile buluşacak.

Yönetmen Snyder’ın Chris Terrio ve David S. Goyer’in yazdığı senaryodan filme aldığı yapım, Türkiye’deki sinema salonları ile birlikte tüm dünyada 3D, 2D ve bazı bölgelerde IMAX 3D olarak vizyona girecek.

5Hayatımın Yolculuğu

Robert Redford, Nick Nolte ve Emma Thompson’ın başrollerini paylaştığı “Hayatımın Yolculuğu”, yaşlı bir adamın, arkadaşı ile birlikte hem geçmişi yad edebileceği hem de içsel anlamda kendisiyle yüzleşebileceği bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor.

4Sol Şerit

Çekimleri Ankara, Eskişehir ve Denizli’de gerçekleştirilen “Sol Şerit”, üç yakın arkadaşın komik ve maceralı yol hikayesine odaklanıyor.

3Leblebi Tozu

Çorum ve İstanbul’da çekimleri yapılan “Leblebi Tozu”, dolandırıcılık yaparak zengin olmaya çalışan bir grup arkadaşın başına gelenleri mizahi bir dille anlatıyor.

2Hatıraların Masumiyeti

Dünya çapında 12 milyonu aşkın okuyucuyla buluşan Orhan Pamuk’un aynı adlı romanından uyarlanan “Masumiyet Müzesi”, Kemal ve Füsun karakterlerinin 70’li yıllarda İstanbul’da yaşadıkları trajik aşkın ve bu aşka tanıklık eden eşyaların hikayesini anlatıyor.

1Azazil 2: Büyü

Azazil serisinin ikinci filmi “Azazil 2: Büyü”nün yönetmen koltuğunda Mustafa Özen oturuyor. Filmde, “Azazil”, aralarındaki bağ zayıflamış olan bir aileyi hedef alıyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?