Bülent Ersoy Lerzan Mutlu’yu Tehdit mi Etti?

4

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy şarkıcı Lerzan Mutlu’yu tehdit ettiği iddiasıyla savcı karşısına çıktı.İstanbul Adalet Sarayı’nda savcıya ifade veren Ersoy, “ben kimseyi tehdit etmedim” dedi.

Şarkıcı Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu’yu tehdit ettiği iddiasıyla savcıya ifade verdi.

bulent-ersoy-lerzan-mutlu-yu-tehditten-ifade-verdi-7130530

Bülent Ersoy, akşam saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na avukatıyla birlikte geldi.

57342baec03c0e377c0793b0

Ersoy, Basın Suçları Savcısı Metin Küçükerden’e ifade verdi. Ersoy’un ifadesinde suçlamaları reddettiği “Ben o programı basarım ifadesini tehdit amacıyla söylemedim. Ben program basacak bir insan değilim. Hayatım boyunca kimseyi de şikayet etmedim” şeklinde ifadeler kullandığı öğrenildi.

Ersoy’un üzerindeki leopar desenli elbise ve altın sarısı zincir kolyeler ve geniş şapkası dikkat çekti. Yargı çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Ersoy, kimselere görünmeden adliyeden ayrıldı.

DENİZ AKKAYA DA İFADE VERECEK

lerzan-denizakkaya

Lerzan Mutlu’nun, Deniz Akkaya ve bir televizyon programında yayınlanan Renkli Sayfalar programı sunucuları ile yapımcıları hakkında da hedef göstermekten savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

20200

Akkaya ve Renkli Sayfalar sunucularının da önümüzdeki günlerde ifade vermeleri bekleniyor.

ERSOY, “CANLI YAYINI BASARIM” DEMİŞTİ

190520160906073269048_2Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ı Hastanede tedavi gördüğü sıralarda ziyaret eden ünlü sanatçı Bülent Ersoy, hastane çıkışında bir basın açıklaması yapmıştı. Ersoy, Lerzan Mutlu için “Ben bu kıza çok kızgınım, gider canlı yayını basarım” ifadelerini kullanmıştı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?