Cani Koca Boşanmak İsteyen Eşine Kaynar Su Döktü Sonra da Serbest Kaldı!

2

Boşanmak isteyen eşine kaynar su döktü! Duyanları şoke eden bu olay İzmit’te yaşandı. 43 yaşındaki Ahmet Duran kendisinden boşanmak isteyen eşi Ayten Duran uyurken üzerine çaydanlıkla kaynar su döktü.

basliksiz-17

3 çocuk annesi Ayten Duran eşi Ahmet Duran hakkında şiddet uyguladığı ve şiddetli geçimsizlik nedeniyle 6 ay önce boşanma davası açmıştı.

Duruşma davası 7 Nisan’da görülecekti. Ancak öncesinde mahkeme, eşine şiddet uygulayan Ahmet Duran’ın evden uzaklaştırılmasına, karar verdi.

Ahmet Duran iddiaya göre aşırı alkollü olarak 28 Mart akşamı, kapının kilidi değiştirilmediği için eve girdi. Ahmet Duran bir restoranda aşçılık yapan eşi Ayten Duran’ın uyuduğunu gördü. Mutfağa giden Ahmet Duran çaydanlıkta kaynattığı suyu uyuyan eşinin başından aşağıya döktü.

IZMIT'TE, ESININ UZERINE KAYNAR SU DOKMESI SONUCU VUCUDUNDA YANIKLAR OLUSAN AYTEN DURAN TEDAVI ALTINA ALINDI. FOTOGRAF-IZMIT-DHA

“Ayten’i yaktım şimdi ne yapayım?”

Acılar içerisinde yatağından fırlayan Ayten Duran banyoya doğru koşarak üzerine soğuk su dökmek istedi. Eşi Ahmet Duran ise önüne geçerek banyoya girmesini engelledi. Ayten Duran, “Tamam senden boşanmayacağım. Her yerim acıyor. Ne olur beni hastaneye yetiştir” diyerek yalvardı.

Ahmet Duran cep telefonuyla annesini arayarak, “Ayten’i yaktım şimdi ne yapayım?” diye sorduktan sonra “Oh iyi yaptım” diye bağırdıktan sonra kaçarak uzaklaştı.

Serbest bırakıldı

112 Acil ekiplerince Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Ayten Duran, daha sonra Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi’nde tedavi altına alındı.

Ahmet Duran olaydan 3 gün sonra teslim olurken, tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?