Canlı Yayında Soyundu Fatih Terim’den Yardım İstedi!

4

Canlı yayında soyundu Fatih Terim’den böyle yardım istedi. Zonguldak’ta Pusula Tv’de ekrana gelen Spor Kritik programınını izleyenler bir anda şok oldu. Programda yorumculuk yapan eski futbolcu Resul Kumaş, şehir stadı için Fatih Terim’den ilginç bir yöntemle yardım istedi.

Zonguldak’ta yerel televizyondaki Spor Kritik adlı programda yorumcu olan eski futbolcu Resul Kumaş, böylesi yok dedirtti!

pusula

Canlı yayında Fatih Terim ile gençlik dönemine ait fotoğrafları gösteren eski futbolcunun milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim’den bir isteği vardı.

resul-kumas-soyundu

Resul Kumaş, Zonguldakspor’un Karaelmas Kemal Köksal Şehir Stadyumu’nun tribünlerinin yapılması için destek istedi. Sesini duyurmak için de canlı yayında soyunmayı tercih etti.

resul-kumas

İşte izleyenleri şoka sokan o dakikalar;

Resul Kumaş da Zonguldak milletvekillerini kastederek, “Ben bu Zonguldak için her şeyi yapmaya hazır bir insanım. Benim soyunmam önemli değil. Ben soyunursam o 5 tane milletvekili utanması gerekir” diyerek soyunmaya başladı. Resul Kumaş, takım elbisesinin ceketini, gömleğini ve atletini çıkarttıktan sonra pantolonun kemerini çözerken reklama girildi. O anlar ise canlı yayına yansıdı.

resul-kumas-zonguldak

Olayın aslında bir arka planı var. Resul Kumaş, stat için yardım isteğini geçen hafta yaptı. Canlı yayında yaptığı çağrıya cevap gelmedi. Durum böyle olunca Pusula Tv’deki başka bir programcı Atilla Öksüz, Resul Kumaş’a “bu yöntemle olmaz  Resul hoca canlı yayında soyunursa ancak o zaman sesini duyurabilir” dedi. Bu çağrı ve tavsiye üzerine Resul Kumaş da canlı yayında soyunarak Fatih Terim’den yardım istedi.

Şimdi herkes, Fatih Terim ile Gençlik ve Spor Bakani Akif Çağatay Kılıç’ın canlı yayında soyunan Resul Kumaş’ın sesini duyup duymayacağını merak ediyor.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?