Chanel Bu İlkbahar-Yaz Sezonuna Damga Vurmaya Hazırlanıyor

4

Chanel 2017 yılının ilkbahar-yaz koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon, güzelliğin kodu ismiyle yayımlandı. Güzelliğin kodlarını yazmaya hazırlanan Chanel’in koleksiyonu bir harika.
Bir yandan ilkbahar-yaz sezonunun trend kıyafetlerini ve renklerini hazırlayan Chanel, güzelliği bu sefer kodlamayı hazırlıyor. Güzelliğin kodunu ezberlemeye ve uygulamaya hazır mısınız? Chanel’ın ilham aldığı beş renk vardır, bunlar kırmızı, siyah, bej, beyaz ve altındır. Bu renklere biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz?
Markanın daha önceki koleksiyondan farklı olarak, iki yeni allık eklediğini görüyoruz. Bu allıkların ilki, Chanel’in kodladığı dört renkten oluşturuyor. Coco code Exclusive Creation isimli bu allık göz alıcı gözüküyor. İkinci allığımız, gül rengi kadınlarının allığı olacak. Allığın adı Exclusive. Birinci allığın farklı renkleri bulunuyor. Bunlar, karamel bej ve pembemsi kırmızı renklerdir.


Gözler, makyajın en önemli bölümüdür, çünkü asıl dikkati gözler çeker. Unutulmaz bakışlara sahip olmanın yolu, Chanel’in Coco Code koleksiyonundan geçiyor. Koleksiyon, iki muhteşem göz farı paleti sunuyor. Codes Elegants’ın unutulmaz renkleri, bu yaz bütün ortamlarda sizin dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Yoğun kahve, sıcak gümüş, yoğun altın renklerin isimleri bile, farların ne kadar dikkat çekeceğini gösteriyor. Bu ilk renk serisi, bir yandan da antik çağın asil renklerini andırıyor. İlk seri böyle antik bir hava yaratırken, ikinci seri ise tam bir modern hava veriyor. Codes Subtils isimli bu far paleti, pembemsi, şeftal, bronz, yoğun kalay rengi ve bronz kahve gibi çok hoş renkler barındırıyor. Bu yaz gözler, hem asilliği, hem modernliği yansıtacak.


Makyajımızın bir diğer dikkat çeken yeri, ruj seçimi. Chanel’in yeni koleksiyonunda birbirinden iddaalı ruj renkleri bulunuyor. Eski koleksiyona ek olarak, bu koleksiyona mercan kırmızı ruj, alev reni turuncu, beje çalan gül rengi, sıcak parlak altın rengi, ve koyu kırmızı renk ekleniyor.


Chanel’in koleksiyonunu yeni oje renkleri tamamlıyor. Koleksiyonda, esk, koleksiyona ek olarak 3 yeni renk ve 1 top coat bulunuyor. Bu renkler hangileri mi? İddaalı kırmızı, yarı saydam süt beyazı ve gül rengi nüde renkleri bu sezonun iddaalı renkleri.


Chanel, her zamanki gibi, bu sezon da kalbimize girmeyi kafasına koymuş. Bu parçaların hepsini istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?