Ciciş Kardeşleri Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

24

Esra ve Ceyda kardeşler fidan dikti. Sosyal medya onları konuştu. Dört sene önce plaka uygulaması yapan bir polisle tartışan, Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, “polise mukavemet ve hakaret” suçundan 200’er fidan dikme cezası almıştı. Cicişler, o cezayı geçtiğimiz gün Arnavutköy’de ödedi.

 

ceyda

Katıldıkları bir yarışma ile hayatımıza giren ve magazin dünyasının “Ciciş” lakabıyla tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşleri, aldıkları fidan dikme cezası sebebi ile geçen gün Arnavutköy’deki fidan dikim alanındaydı.

esra-ceyda

Mahkemenin verdiği kamu cezasını yerine getirmek isteyen kardeşlerin araziye botlarla gelmesi ve çamur olmasın diye de üzerine galoş geçirmeleri dikkat çekti.

cıcısler

Orman İşleri yetkilileri, yürümekte bile zorlanan kardeşlerin eline önce gerekli ekipmanları verdiler. Sonra da dava dosyasına konmak üzere Ersoy kardeşlerin fidan dikerken fotoğraflarını çektiler.

esra

Çapa ve kürek kullanırken zorlanan ikilinin hali, yanlarındaki görevlileri de güldürdü.

Benzer cezalar Yurt dışında da oluyor!

naomı-campell

Ünlü model Naomi Campbell, hizmetçisinin kafasına cep telefonu fırlattğı için ceza almıştı. Ünlü yıldız, beş gün boyunca New York sokaklarını süpürdü ve umumi tuvaletleri temizledi.

parıs-hıltonParis Hilton ise üstünde uyuşturucu bulunduğu ve bir polise engel olduğu gerekçesiyle “kamu hizmetinde çalışma” cezası almıştı.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?