Çiğ Köfte Alabileceğiniz En iyi 10 Marka

4213

Türk mutfağının son buluşlarından birisi hiç şüphesiz etsiz çiğ köfte. Son yılların meşhur yiyeceği çiğ köftenin neredeyse her mahallede bir iki satıcısı var. Komagene, Sait Usta, Oses, Tatlıses… bir çok marka ve adını pek duymadığımız çiğ köfteciler… Çiğ köfte yapımı pek bilinmeyen bir yiyecek bu yüzden güvenilirlik konusu vatandaşların aklında hep soru işareti bırakmaktadır. Bizde bu sorularınıza yanıt verebilmek için en iyi çiğ köfte markalarını araştırdık.

Lezzetli çiğ köfte nerede yenir? Hangi marka çiğ köfte almalıyım? Hangi çiğ köfte markaları güvenilirdir? İşte size tavsiyelerimiz…

9Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta

Tarifini sır gibi sakladığı özel sosu ile mükemmel bir çiğ köfte ziyafeti sunan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, en iyi ve en güvenli çiğ köfte markaları arasında. Türkiye’deki ilk çiğ köfte fabrikasını kuran Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, Çiğ Köfte alanının öncülerindendir.

8ÇiğKöfteci Ömer Usta

Çiğköfte’ye farklı bir tat getiren Çiğköfteci Ömer Usta, lezzetli çiğköfteleri ve her geçen gün yenisi açılan şubeleri ile vatandaşların en çok tercih ettiği markalardan biri.

7Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi

Çiğköfte denince akla gelen şehirlerimizden bir tanesi Adıyaman’dır. Adıyaman’ın o lezzetli çiğkötesini bize en çok yansıtan markası Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi. Lezzetli tadı ve güvenilirliği ile Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi size tavsiye edebileceğimiz markalar arasındadır.

6Battalbey

Kalitenin ve uygun fiyatın adresi Battalbey, çiğköfte konusunda usta firmalardan birtanesi. Lezzetli çiğ köftesi, kendisine özgü sosu ile en çok tercih edilen çiğköfte markalarından bir tanesi.

5Sırrı Usta

Adıyaman ilinin çiğ köfte konusunda ki vedai iftiarlarından olan Sırrı Usta, lezzetli çiğköfteleri ile ilk tercihlerden birtanesidir. Online sipariş hattı ile bir çok yere çiğköfte ulaştırması Sırrı Usta’nın en önemli artılarından biridir. Bayilikleri ile birlikte bir çok ilimizde yaygınlaşmaya başlamıştır.

4İstanbul Çiğköfte

Kısa sürede büyüyen ve lezzeti ile fark yaratan İstanbul Çiğköfte, en iyi markalar arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle şubelerindeki titizliği ve güler yüzlü ustaları ile bilinen İstanbul Çiğköfte, tercih edilmesi gereken bir marka.

3Anteplioğlu Çiğ Köfte

Gaziantep’in en önemli çiğ köfte üreticilerinden bir tanesi. Gaziantep’in kendine has acısı ile üretilen çiğ köfteleri yemeye doyamayacaksınız. Şube konusunda yeni atılımları ile geniş bir ağa ulaşmaya çalışan Anteplioğlu Çiğ Köfte, ulaşabiliyorsanız tercih etmeniz gereken bir tat sunuyor.

2OSES Çiğ Köfte

Çiğ köfte konusunda kalitenin öncülerinden OSes… 60 ilde 550 şubesi ve online sipariş servisi ile kendini kanıtlamış olan Oses çiğköfte, lezzeti ve güvenilirliği ile en iyi çiğ köfte markaları diyince akla gelen ilk isimlerden.

1Tatlıses Çiğ Köfte

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Çiğ Köfte, kurucusu kadar ünlü ve meşhur bir marka. Kendine özgü sosu ile çiğ köfteye farklı bir tat katan Tatlıses Çiğ Köfte, yaygın şubeleri ile hemen hemen herkezin ulaşabileceği ve güvenilirliği sayesinde gönül rahatlığı ile yiyebileceği bir lezzet sunuyor.

Başlıklar :
çiğ köfte markaları, en iyi çiğköfte markası, cigkofte markalari, en iyi çiğ köfte markası, en iyi çiğ köfte, en iyi çiğköfteci, en çok tercih edilen çiğ köfte, en iyi çiğköfte, ünlü çiğköfte markaları, istanbulda tutulan cigkofte, en iyi cigkofte markalari, en iyi çiğ köfte markaları

HENÜZ YORUM YOK