Çinli Kadınlardan İlginç Test!

4

İdeal bir vücuda ve ince bele sahip olmak her kadının hayalidir. İnce belli olmak için bazen binlerce lira spor salonlarına verilir. Bazen de diyetisyenlerin kapısı aşındırılır. Bu konu Çinli kadınlar için de oldukça önemli. Öyle ki onlar yen, bir trend başlattılar. Ve bellerinin ince olduğunu A4 kağıdı ile ispatlıyorlar. İşte ince bel İçin ‘A4 testi’;

Çinli kadınlar bel inceliklerini göstermek için ilginç bir yol buldu. A4 kağıdı bel bölgelerine koyarak çektikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyorlar.

a4-cın

Bir tür ‘yarışma’ haline gelen bu trendde kadınlar, genişliği 20.32 cm olan A4 kağıtlardan birini göbek ve bel bölgelerini kapatacak şekilde tutuyorlar. Ve çektikleri fotoğrafları yayınlıyorlar. Amaçları ise bellerinin belirtilen ölçüden daha ‘ince’ olduğunu göstermek.

ınce-bel

Şubat ayında Çinli kadınlar arasında başlayan bu trend, kadınların çektikleri fotoğrafları Weibo hesaplarında paylaşmasıyla yayıldı.
yeni-moda-ince-bel-icin-a4-testi--a4-ince-bel- yeni-moda-ince-bel-icin-a4-testi--a4-ince-bel-1544091

‘BENİM DE A4 SURATIM VAR”

a4

Pek çok eleştiriyi de beraberinde getiren bu trend, bazı kesimler tarafından alay konusu oldu. Bazı erkekler kağıtları suratlarına tutarak, ‘Benim de A4 suratım var’ yazısıyla paylaştılar.

kedi

Bazıları da kedilerinin A4 boyutunda kağıtla fotoğraflarını çekerek aynı siteye yükledi.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?