Damat Evet Dedi! Gelin Nikahta Gülme Krizine Girdi!

4

Gelin nikah masasında gülme krizine girdi. Nikah memuru nikahı kıymak için dakikalarca gelinin susmasını bekledi. Eskişehir’deki bol kahkahalı bu nikah davetliler arasında da eğlenceli dakikalar yaşanmasına sebep oldu.

gelın-nıkah-masasinda-gulme-krızıne-gırdı

Eskişehir’deki Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp-Hülya Peksoylu çiftinin nikah töreni vardi. Her şey normal sıradan her törende olduğu gibi devam ediyordu.

Ancak bir anda ilginç bir olay yaşandı. Gelin, kahkahalarla gülmeye başladı. Nikaha gelenler de ona eşlik edince ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Nikah memuru ise gelinin dakikalarca gülmesinin bitmesini bekledi.


Kahkaha krizinin ardından gelin Hülya Peksoylu, misafirlerden ve nikah memurundan özür diledi. Yine kahkahalar eşliğinde gülmesinin sebebini anlattı.

Peksoylu, damadın nikah şahidi olan çocukluk arkadaşı ile aralarında geçen diyalogları anlattı. Ve kendisinin evlenmemeleri için yaptığı şakalardan dolayı krize girdiğini söyledi. Damat da bir süre gelinin gülmesine eşlik etti. Yaklaşık 5 dakika gülen gelin, ortama neşe saçarken, nikah memuru da geç de olsa çiftin nikahını kıymayı başardı. Nikah kıyılan çift, ardından mutlu şekilde evlerine döndü.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?