Davetlerde Kıskançlığa Yol Açacak 7 Harika Abiye Modeli

6

2015-2016 sonbahar kış abiye modelleri bu kışa damgasını vuracak gibi duruyor. Birbirinden şık tasarımlı abiye modelleri ile bu kış sizin için özel olacak. Sizin için önemli olacak 2 noktaya dikkat etmenizi istiyoruz. Birincisi bir yıldız gibi parlamak olacak ve yeniden güncellenmiş renk birlikteliklerini doğru kullanmak olacak. Bu iki önemli noktaya dikkat ettiğiniz takdirde bu kış özel davetleri ısıtabilecek abiye modelleri ile kombinler yapabilirsiniz. Davetlerde ve özel günlerde giyebileceğiniz en şık abiye modellerini sizler için araştırdık.

İşte davetlerde kıskançlığa yol açacak 7 harika abiye modeli..

1Yeni Romans

Siyah ve koyu çiçek desenleri ve rock havasıyla kış davetlerinin vazgeçilmez abiye modeli. Bu yeni görünümlü çiçek desenlerinden ilham alabilirsiniz. Davet hazırlıklarınızı bu abiye modelini düşünerek planlamanızı tavsiye ediyoruz..

2Bordo Aşkı

Sonbahar kış dönemlerinin abiye elbise renklerinden bir diğeri ise bordo renkler. Kol ve boyun kısımlarında beyaz dantel detaylı minimal dokunuşlar yeterli olacaktır. Özellikle nişan törenlerinde çok fazla tercih edilebilecek bir kombin..

3Lüks Boho Trendi

70’lerin etkisi halen bohem bir havayla devam ediyor. Boho maksi elbiseleri, pratik bir giyim tarzı olarak gözüksede, dışarıdan etkileyici bir havası olduğu kesin.

4Altın (Gold) Etkisi

Altın sarısı tonlarıyla ışıltınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Özellikle düğün ve nişan gibi özel davetlerde cesaretinizi kontrol ederek bu ışıltılı gold etkisini konuklarınıza ve arkadaşlarınıza hissettirebilirsiniz.

5Doğa Yeşili

Yeşil özellikle kış dönemlerinin vazgeçilmez rengi olmaya devam ediyor. Yeşil abiyenizle birlikte, gold tonlarında ayakkabı ve çanta kombini yapmanızı tavsiye ediyoruz.

6Minimal Tasarımlar

Minimal tasarımlar her dönemin vazgeçilmezlerinden olsa gerek. Küçük detaylar gibi gözüksede, büyük etikiler oluşturan bu müthiş tasarımların etkisinden kimse kurtulamaz..

7Işıltı Saçan Seçimler

İnsana dokunma hissi veren dokulu kumaşların ışıltısı bu kış sizleri yansıtacak. Siyah ağırlıklı tonlarda kumaş ile tasarlanmış bu eşssiz abiye modelleri göz alıcı bir hava oluşturacak. Siyah dokulu kumaş ve birazda yeşilin eklenmesiyle oluşan abiyenizi, siyah ayakkabı ve çantayla kombinleyebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?