Delivery to the following recipients failed anlamı

728

Delivery to the following recipients failed; Birine mail atmaya çalışırken alınan bir hata mesajıdır.Bu otomatik olarak üretilmiş bir teslim durum bildirimidir.

Aşağıdaki alıcılara teslim başarısız oldu.

Nedenleri

1- İşyerinden mail yolluyorsanız bazı işyerleri bazı mail adreslerine kısıtlama getirebiliyorlar.

2- Mail attığınız kişi mail adresini kapatmış olabilir

3- Düşük bir ihtimalde olsa sizi e-posta gönderemeyecekler listesine eklemiştir

4- Maili attığınız kişinin e-posta kapasitesi dolmuştur ve mail gönderilemiyordur

Hotmail benzeri durumlarla ilgili çözümü aşağıdadır

Windows Live Hotmail Postmaster Hizmetleri

Microsoft, Web üzerindeki en çok güvenilen ve en iyi korunan müşteri deneyiminin sağlanmasına yardımcı olmaya kararlıdır. Bu nedenle Microsoft, müşterilerimizi kötü kullanımdan korumaya yardımcı olmak amacıyla çeşitli ilkeler ve yordamlar geliştirmiş ve endüstrideki başarısı kanıtlanmış çok sayıda kullanımı benimsemiştir. Bu site toplu e-posta gönderenler, ISS’ler, e-posta servisi sağlayanlar (ESS), postmasterlar ve etki alanı yöneticileri için Windows Live Hotmail müşterilerine ileti göndermeyle ilgili ilkeler ve çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak bir yer sunmak amacıyla geliştirilmiştir.

S. Windows Live Hotmail arasındaki fark nedir?
Y. Windows Live Hotmail daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay e-posta deneyimi sunmak için sıfırdan oluşturulan, Microsoft’un yeni Web e-posta hizmetidir. MSN Hotmail müşterileri önümüzdeki aylarda Windows Live Hotmail’e yükseltilecektir. Müşteriler MSN Hotmail hesabı kimliklerini koruyabilecek ve bunları Windows Live Hotmail hizmetiyle kullanabilecekler, ancak Windows Live Hotmail müşterileri için güncelleştirilmiş hesap seçeneklerinin kullanımına yakında başlanacaktır.

Başlıklar :
Delivery to the following recipient failed permanently:, Delivery to the following recipient failed permanently hatası, Delivery to the following recipient failed permanently, delivery to the following recipient failed permanently ne demek, Delivery to the following recipients failed, Recipient is invalid - ERR011 nedir, Teslim edilmez: Sayın Vekilim P postmaster@mail hotmail com Yanıtla| Dün 21:58 Hayati Tekin@tmm gov tr Gelen Kutusu Bu iletiyi yeniden göndermek için buraya tıklayın This is an automatically generated Delivery Status Notification Delivery to the following, The following addresses had delivery problems NE DEMEK, Following delivery to the recipient failed permanently:, delivery to the following recipients failed permanently, delivery to the following recipients failed ne demek, Bu iletiyi yeniden göndermek için buraya tıklayın This is an automatically generated Delivery Status Notification Delivery to the following recipients failed

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?