Di Caprio Nihayet Güldü!

1

88. Oscar Ödülleri sahiplerini bularak kazanan isimler belli oldu. Yıllardır ödülü alamayan yakışıklı oyuncu Leonardo DiCaprio da ödülünü alarak nihayet kendisi dahil sevenlerini de mutlu etti. Altıncı kez Oscar Ödülleri’ne aday olan Leonardo DiCaprio, The Revenant’taki rolüyle Oscar’a uzanarak yüzleri güldürdü.

88. Oscar Ödülleri muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. 6. kez Oscar Ödülleri’ne aday olarak gösterilen Leonardo DiCaprio da ödülünü alarak büyük bir sevinç yaşadı. Di Caprio, The Revenant’taki harika tiplemesiyle ödüle layık görülürken mutluluğu gözlerinden okunuyordu. DiCaprio, 23 yıl sona bu ödüle layık görülürken bir hayalini de gerçekleştirmiş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles eyaletinde ünlü Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen törenle ödüllerini alan oyuncular mutluluklarını sevenleriyle paylaştı. Chris Rock’ın sunumu ile gerçekleştirilen tören organizasyonuyla da herkesten tam not aldı.

Törende meraklı gözler, daha önce 5 defa Oscara aday olup, ödülü hiç kazanamayan ve bu sene The Revenant filmiyle tekrar aday olan Leonardo DiCaprio’ya kitlenmişti. DiCaprio, bu kez şanssızlığını kırarak 6. adaylığında Oscar’a uzanarak büyük sevinç yaşadı. 42 yaşındaki yakışıklı oyuncu DiCaprio, kazandığı Oscar sonrasında Twitter hesabından bir paylaşım yaparak Akademi’ye, The Revenant filmindeki rol arkadaşlarına ve ekibe teşekkürlerini iletti. DiCaprio’nun bu tweet’i kısa süre içerisinde 150 bin Retweet alarak hayranlarının da takdirini kazandı.

Charlize Theron ve Tom Hardy’nin birlikte rol aldığı Mad Max: Fury Road adlı aksiyon filmi de toplam 6 kategoride Oscar alarak büyük bir başarıya imza attı. Bildiğiniz üzere Charlize Theron bu filmde bir eli olmayan asi bir isyancıyı canlandırıyordu.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?