Diş Beyazlatmak İçin Hangi Diş Macunu Önerirsiniz?

3098

Sağlıklı ve ışıldayan bir gülüşe sahip olmak istiyor iseniz düzenli olarak diş macunu kullanmanız ve diş hekimi kontrolüne gitmeniz gerekiyor. Sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olan kişiler yapılan araştırmalarda öz güveni yüksek kişiler olarak yer alıyor. Sağlıklı dişlere sahip olmak için ilk olarak kullandığınız diş macunu ve diş fırçasının kalitesine özen göstermeniz gerekiyor. Kaliteli ve sağlıklı ürün kullanmadığınız takdirde düzenli bakımın da pek bir etkisi olmuyor. Diş beyazlatmak için hangi diş macunu önerirsiniz gibi sorular için kaliteli markaların ürünlerini kötüden iyiye doğru sıraladık.

10Sanino

Sanino marka diş macunu ülkemizde üretilen kaliteli diş macunları arasında yer almaktadır. Özellikle diş eti sorunları gibi durumlarda tercih edilebilecek markalar arasında yer almaktadır. Diş macunu konusunda bu markanın biri çocuk ürünü olmak üzere 6 adet ürünü bulunmaktadır.

9Zendium

Zendium marka diş macunu Hollanda’da üretilmektedir. Diş macunları arasında diğerlerinden daha pahalı bir fiyatı bulunmaktadır. Zendium marka diş macunu diş beyazlatmanın yanı sıra ağız içi oluşan yaraların yok olmasında da büyük etki ediyor.

8Clinomyn

Clinomyn diş macunu markası özellikle sigara içen kişilerin kullanması gereken bir üründür. Diş minesi üzerindeki sigara dumanından oluşmuş sarılıkların ve mikropların giderilmesi için tavsiye edilmektedir.

7BlanX

Eğer hassas bir yapıda olan diş ve diş etlerine sahip iseniz BlanX marka diş macunlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Diş beyazlatmasının yanı sıra diş minesini koruyup güçlendirmektedir.

6Glister Amway

Glister Amway diş macunu markası flüorür içermektedir. Bu diş macunu diş bakımınızı komple yapmaktadır. Diş beyazlatma, diş kanaması, diş eti hastalıkları gibi diş sorunlarının hepsine birden etkili bir çözüm sunmaktadır.

5Paradontax

Son zamanlarda en çok satılan diş macunu markaları arasına giren Paradontax genellikle diş eti sorunları için etkili olmaktadır. Diş eti sorunlarının yanında diş beyazlatma konusunda da içinde bulunan doğal bitkilerin gücünden yararlanmaktadır.

4Signal

Signal marka diş macunu sağlıklı ve ışıldayan gülüşler sloganı ile tüm dünyada çoğu kişi tarafından kullanılan en iyi markalar arasında yer almaktadır. Signal’in son zamanlarda en çok tercihe dilen ve beğenilen ürünü Signal White Now olmuştur. White Now kısa sürede düzenli kullanım sonucu diş beyazlatma konusunda etkin çözüm sağlamaktadır.

3İpana

İpana marka diş macunu ürünlerini diğer diş macunlarından ayıran 3 boyutlu diş beyazlığı sağlamasıdır. İçerisinde bulunan flüorür ve stanoz yardımı ile diş minesine zarar vermeden beyazlatma sağlar.

2Colgate

Colgate diş macunları diğer diş macunlarından farklı olarak uzun saatler boyunca diş koruması sağlamaktadır. Optik beyaz diş beyazlatma macunu ile son zamanlarda sıkça tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

1Sensodyne

Hassas dişler için üretilen diş macunları arasında Sensodyne markası günümüzde öncü durumdadır. Genellikle diş hekimleri tarafından önerilen diş macunları arasında yer alan Sensodyne markası hassas dişler için genel ağız bakımı yanında diş beyazlatma konusunda en etkin çözümü sunmaktadır.

Başlıklar :
en iyi beyazlatan diş macunu, en iyi diş macunu, en iyi diş macunu hangisi, en iyi diş macunu 2016, en etkili diş macunu, diş macunu markaları, diş icin hangi beyaz, diş beyazlatma macunu, dişleri beyazlatan macun, beyazlatıcı diş macunu, en iyi beyazlatıcı diş macunu, diş macunu öneri

HENÜZ YORUM YOK