Doğayı Koruyan Tekrar Kullanılabilir Kupalar

10

Bu kupalar sayesinde, sürekli karton kupa kullanmak zorunda kalmayacak, doğayı koruyabileceksiniz.

Joco Glass Kahve Kupası

Joco’nun renkli, silikon kılıflı ve gözeneksiz camdan yapılmış, parlak, tekrar kullanılabilir kahve kupalarına bayılacaksınız. Bazı plastiklerin veya kağıdın aksine, cam demonun tadını etkilemez ve listedeki tüm bardaklarda olduğu gibi, tüm silikon nastieslerden arınmış olur. Bunlar, barista yapımı brew’lara uyması gereken üç farklı boyutta üretilmiş ve seçilebilecek 20’nin üzerinde renkten oluşuyor.

Ecoffee Cup Lily William Morris

Bu bardak, mukavvadan yapılmış gibi hissedebilir, ancak bardak aslında bambu elyafından ve mısır nişastasından yapılır. Bunun anlamı onunla işiniz bittiğinde, kompost yığına gidebilir (silikon kapak ve kılıf da geri dönüşümlüdür). Bu bardakların bir sürü tasarım çeşidi vardır ve masanızın cazibesini ortaya çıkarır. William Morris koleksiyonunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Byocup Kupa

Silikondan yapılmış olan Byocup’un özelliği, basit ama etkili tekrar kullanılabilir bir fincan olmasıdır. Oldukça büyüklüktür (340ml) ve cam bir bardak gibi serttir, bu yüzden kırılmaz. Kapak, listede gösterilenler kadar istikrarlı görünmeyebilir ancak güven verici derecede güvenlidir. Bunlar, siyah, beyaz ve rengârenk renk kombinasyonlarının yanı sıra, daima parlak bir yeşil renkte olup çantanızda daima yer bulacaktır.

Thermos ThermoCafe Challenger Seyahat Kupası

Termos, Hoover gibi uzmanlaşmış ürün türünün eşanlamlı hale geldiği bu markalardan biridir. Bu paslanmaz çelik kupa, belirgin bir kalite işaretidir. Kolayca kavranabilen tutamacın eklenmesi pratiklik bakımından çok şey katmaktadır. Flip-top, ihtiyacınız olduğunda kolay erişim sağlar ve kapasitesi 420 ml’dir.

Bodum Seyahat Kupası

Bodum, tekrar kullanılabilir kahve fincanlarında en güvenilir isimlerden biridir. Bu paslanmaz çelik, yüzde 100 sızdırmazlığa sahiptir, bir yere çarpması durumunda içerdeki sıvının büyük bir kısmını tutacak kadar güvenlidir. Bir dizi farklı renkte gelen kauçuk tutma yeri, tutamaksızdan kolayca içebileceğiniz anlamına gelir ve ağızlık, her bir yudumla iyi miktarda kahveye izin verecek kadar geniştir.

The Rice Way Seyahat Kupası

Bir kahve kupasını tekrar tekrar kullanma, kendi başına çevre için iyi bir seçenektir, ancak bu ürün bir adım daha ileri gitmektedir. Pirinç kabuğundan, öğütme işlemi sırasında toplanan, içkinizi tutacak kadar dayanıklı, ancak aynı zamanda doğru şekilde atıldığında biyolojik olarak parçalanabilen atıklardan yapılır. Materyalin yalıtım özellikleri içkilerini sıcak tutar ve diğer bazı kupaların verdiği metalik tatların hiçbiri yoktur.

Contigo Vacuum Kupa

Bu kupa bizim listemizde en pahalı olabilir, ancak muhtemelen de en güvenlidir. Kupayı açmak için bastığınız buton (ve tekrar mühürlemek için bırakın) kilitlenebilir – bu nedenle deliği kapattığınızda, yanlışlıkla tekrar açık itilmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?