Dünyadaki En Görkemli Plajlar

57

Günler, haftalar ve aylarca çalıştığınız yetmedimi o halde kendinize ödül verin rahatlayın ve eğlenin. Arkadaşlarınızla ve ailenizle hızlı bir hafta sonu kaçış yapabilir ve dünyanın en harika yerlerini ziyaret edebilirsiniz

1. Bora Bora , Tahiti

Bora Bora, Fransa’da Polinezya’da bir adadır. Su üzerindeki bungalovlar ve görkemli adasıyla dünyada ünlüdür. Bora Bora mutlak bir seyahat edilecek yerlerden biridir. Siz arkadaşlarınız ve aileniz, Beş yıldızlı tatil köyleri ve birinci sınıf otel hizmetleri var.

2. Praslin Adası, Seyşeller

Praslin Seyşeller’in ikinci en büyük adasıdır. Seyşeller’de, özellikle dinlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyen insanlar için en popüler tatil yerlerinden biridir. Güzel kumsalları ve lüks otellerini ve tatil beldelerine sahiptir.

3. Lanikai Plajı, Hawaii

Lanikai Plajı Lanikai hawaii halkı tarafından “cennet deniz” anlamına gelir. Hiç şüphe yok ki adanın görünümü cennet gibi hissettiriyor. Bu plaj, dünyanın en iyi plajları arasında yer alıyor. Özellikle görkemli ortamlarından fotoğraf çekimi yapmak için modeller ve fotoğrafçılar için popüler bir yer.

4. Cennet Adası, Bahamalar

Bu ada eski adı ile Hog ​​Adası olarak bilinir. Cennet Adası’nda ( Paradise Island ) Hayatınızın en güzel günlerini geçirebilirsiniz, bu sizin için mükemmel bir tatil kaçışınız olabilir. Bahamalar’daki Nassau kentinin hemen kıyısında yer almaktadır. Bu ada’da geniş su parkları, havuzları, plajı, restoranları vardır.

5. Flamenko Sahili, Porto Riko

Flamenko Plajı, turkuaz suyu, bem beyaz kumu, mükemmel yüzme yerleri, Balık tutma ve dalış alanları ile ünlüdür. Culebra’nın kuzey kıyısında yer alır.

 

 

Başlıklar :
ezel ramiz dayı

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?