Dünya’daki En İlginç Tasarıma Sahip 7 Otel

58

Dünya’daki en ilginç tasarıma sahip 7 otel, dünyadaki en güzel tasarımlı oteller nerede ve klasik bir tatil yerine unutulmaz bir tatiliniz olsun istiyorsanız bu oteller tam size göre.

Eskimo evi tipi otelden yağmur ormanları içinde efsanevi tasarıma sahip otellere, çocuklarınızı sevindirecek şirin hayvan tasarımlı otellerden göl içinde inşa edilmiş otellere, işte dünyanın en ilginç tasarıma sahip otelleri…

kakslauttanen-hotel

Finlandiya gibi soğuk bir kuzey ülkesinde bulunan bu harika otel Hotel Kakslautanen; eskimo kulübesi (igloo) şeklinde. Bu unutulmaz tasarıma sahip otel; geceleri kuzey ışıklarını izleyebileceğiniz muhteşem bir tasarıma sahip. İlginç tasarım oteller denilince ilk akla gelenlerden.

utter-inn

Malaren Gölü’nün ortasına kurulu olan Utter Inn otel;  İsveç gibi muhteşem doğal güzelliklere sahip olan başka bir kuzey ülkesinde bulunuyor.  Harika göl manzarası eşliğinde tatil yapmak isteyenlerin uğrak yeri olan Utter Inn; teknelerle ulaşım sağlanan muhteşem bir otel.

magic-mountainn

Şili’de orman içine yapılmış Magic Mountain otel; tam bir tasarım harikası. Asma köprülerle ulaşım sağlanan otelin dış görünüşü ise tam bir yanardağı andırıyor. Dış görünüşü çok dikkat çekici olan bu otelin aynı zamanda iç tasarımı da oldukça ilginç.

hobbit-motel

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının zevkle kaldığı otel Hobbit Motel; hobbit evinin neredeyse aynısı gibi tasarlanmış. Hayranlarının büyük ilgisini çeken bu otel ilginç tasarım denince ilk akla gelen otellerden.

dog-bark-park-inn

ABD’de inşa edilen bu Dog Bark Park Inn ;özellikle çocukların çok ilgisini çekiyor. Köpek şeklindeki oteli gören çocuklar burada kalmak için can atıyor. Tek seferde sadece birkaç kişi kalabilse de özellikle çocuklarına sürpriz yapmak isteyen anne babaların tercihi.

kenya-loisaba-wilderness

Afrika’da vahşi doğanın içindeki otel Loisaba Wilderness otel ; Kenya’nın harika doğasını iliklerinize kadar hissedeceğiniz efsane bir tasarıma sahip.

costa-verde

Kosta Rika’nın efsane yağmur ormanlarında inşa edilen bu muhteşem otel Costa Verde; Boeing tipi eski bir uçak olan otelde kalıma imkanı sunmanın yanı sıra sizlere fazla uzak olmayan okyausu da görme fırsatını da veriyor.

Başlıklar :
tatil yapmak için ilginç oteller ve özelliklri, Şili’de bulunan Magic Mountain Hotel

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?