En Güzel Elektrikli Bisikletler

17

Specialized Turbo Levo HT 29


Kaliforniyalı bisiklet şirketi Specialized, yıllardır dağ bisikleti üretiyor, ancak elektrikli bisiklet endüstrisinde yeni. Bu bisiklet, aküyü ve motoru oldukça şık görünen çerçeveye yerleştirir. Pili şarj edilebiliyor, ve, nerede sürdüğünüz veya ne kadar sürdüğünüze bağlı olarak üç saate kadar çalışabiliyor. Bir elektrikli dağ bisikleti, off-roading’i daha eğlenceli kılmak için tasarlanmıştır.

Coyote Commute Folding Electric Bike

Bu bisiklet, katlanabilir olmanın rahatlığına sahiptir, bu nedenle, gittiğiniz her yere onu alabilir ve ekstra güvenlik için içeride saklayabilirsiniz. Şarj edilebilir bir teknolojinin uzmanı olan Panasonic tarafından üretilen hücrelerin pilleri 30 mil yelpazesine sahiptir (tabii eğer düz çıkıyorsa, yine de pedala basabilirsiniz). 20 inç jantlar, tam boyutlu bir bisiklet kadar kararlı olmamakla birlikte keyifli bir sürüş anlamına geliyor.

Woosh Krieger

Krieger, pedal çevirme gerektirmeden çalışan bisiklet sürüşleri için bir gaz kelebeği olan, ancak pedal yardımı ile de çalışan, aynı zamanda krankla çalışan bir elektrikli bisiklettir. Tepelerde bile zahmetsizce atlamak için gaz sıkmaktadır. Çoğu tepeler için yeterince güçlüdür ve 70 km’ye kadar bir menzile sahiptir veya pedal çevirmeyi kolaylaştırırsanız 60 mil, pedalı desteklemeye devam ederseniz daha fazladır. Hafif değil (yaklaşık 25kg), ancak herhangi bir yardımcı güç olmadan döngü yapmasını sağlayabilirsiniz.

Pinnacle Lithium Ion

Bu bisikletin üzerindeki pil, sizi birçok bisikletin götürdüğü noktadan daha ileri götürür – tek bir şarjla 60 km’ye kadar – çoğu diğer bisiklet sizi sadece bu mesafenin yarısına götürür.

Volt Kensington

Şık, İngiltere merkezli e-cycle markası Volt’tan gelen bu bisiklet, gerçekten çok şık bir görüntü veriyor. Pastel mavi ve beyaz renkleri mevcut. Panasonic pil kullanıldığında tek şarjla 60 mil gidebiliyor. Beş farklı güç seviyesi vardır, pedal çevirmeksizin seyahat için bir gaz kelebeği ile sürebilirsiniz. Buradaki tüm bisikletlerde olduğu gibi, pilin şarjı üç saat veya daha fazla sürer.

Gocycle G3

Şaşırtıcı derecede tasarlanmış Gocycle, gidonların üstündeki gündüz farların kadar bile detaylandırılmış, gelişmiş bir elektrikli bisiklettir. Ayrıca magnezyum çerçeve sayesinde çok hafiftir (16 kg’ın biraz üzerinde). Gaz düğmesi, gücü kolayca uygulamanızı sağlar. Yaklaşık 50 mil mesafededir. Bir akıllı telefon uygulaması sayesinde, hız, pil ömrü, yanmış kalori ve daha fazlası hakkında ek bilgi öğrenebilirsinizsunar.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?