En İyi 5 Cam Filmi Markası

3526

Cam filmlerinin arabaya bir estetik kattığı malum. Kimisi aracına farklı hava katmak için cam filmi takarken, Bayan sürücüler, bir kısım erkek sürücünün tacizinden kurtulmak için kullanıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü ise güvenlik nedeniyle belirli bir deceden sonra cam filmlerini yasaklıyor. Koyuluğuna göre numaralandırılan cam filmlerinden, Emniyet’in aradığı kural ışık geçirgenliği yüzde 70’in altında olması ve ‘E’ veya ‘e’ işaretinin yanında ‘V’ sembolü ile gösterilmesi gerekmektedir. Yasal zorunluluğa uymayan Cam filmi olan araçlara 172 lira ceza yazılmaktadır. Bu teknik bilgiler ışıgında aracınıza cam filmi taktırmak istiyorsanız, bizlerde sizin için bir araştıma yaptık.

En iyi cam filmi markası hangisi? Kaç numara cam filmi taktırmalıyım? İşte en iyi 5 cam filmi markası ..

5Flash Window Film

Flash Window Film, bir çok ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. UV ışınlarının yüzde 99,9 oranında engellediğini iddia eden Flash Window Film, sektörün öncü markalarından. Kaliteli ürünleri sayesinde araç camının patlamasını zorlaştırırken can güvenliği ve hırsızlık konusunda sizleri korur.

4Solar Gard

Güvenlik konusunda iddialı olan Solar Gard Cam Filmleri, araç içine verdiği serinlikle yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Ultraviyole ışığın yüzde 99’unu güneş ışınlarının ise yüzde 66’sını araç içerisine geçirmez. Kaliteli malzemesi ve uzun ömürlülüğü ile sektörün başarılı temsilcilerinden birisidir.

3LLumar

Cam filmi markaları arasında Amerikan menşeyli LLumar, en iyi markalar arasında yer almaktadır. Ultraviole güneş ışınlarını engellerme konusunda iddialı olan LLumar, bu sayede döşemelerdeki solmayı en aza indiriyor. Araç içinde loş bir ortam hazırlıyor.Ayrıca herhangi bir cisimle araç camının parçalanmasınıda önemli ölçüde azaltmaktadır. Farklı koyulukta cam filmleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

23M

Cam Filmleri sektörünün deneyimli markası 3M, kaliteli ve güven veren ürünleri ile dikkat çekiyor. Estetik görünümü ve sağlamlığın birleştiği cam filmlerinde dört farklı seçenek sunuyor. Isı ve parlamayı önlemesi, enerji tasarrufu konusunda iddialı olan 3M ultraviole ışınları çocuklarınızdan uzak tutuyor.

1ZIEBART

Araç temizliği ve koruma sistemleri denince akla gelen ilk isim olan ZIEBART, araç filmi konusunda da iddialı. Uygulanan cam filmleri kalitesi ile orjinalinden ayırt edilemeyen ZIEBART cam filmleri, 5 katmandan oluşan yapısı ile ultraviole ışınları yüzde 99 oranında önlemektedir. Cam filmlerinize her yıl düzenli bakım yaptırdığınız taktirde ömür boyu garanti veren ZIEBART bu alanda ne kadar iddialı oldukalarını göstermektedir.

HENÜZ YORUM YOK