En İyi Dershane Hangisi?

259

Dershane, neredeyse her sene bir sınava giren öğrencilerin kurtarıcısı rolünü üstlenmiş özel eğitim kurumlarıdır. Ülkemizdeki eğitim sistemi nedeniyle dershaneler her geçen gün büyümeye ve çoğalmaya devam ediyor. Üniversiteye gelene kadar bir çok sınav engelini aşması gereken öğrenciler okulda öğretilen müfredatın sınavları yansıtmadığından şikayetçi. Çocuğunun iyi bir geleceği olması için çabalayan veliler ise bu konuda çareyi sınavlar için pratik eğitim veren kurumlarda buluyor. Bu kurumların başında tabi ki de dershaneler geliyor. Bu kadar çok dershane varken de öğrencilerin ve ailelerin kafası haliyle karışıyor. Biz de bu karışıklığa bir nebze de olsa çare bulabilmek için bir araştırma yaptık ve size sorduk; Sizce en iyi dershane hangisi?

İşte Türkiye’de eğitim veren ve sınav başarısı oranlarına göre en iyi 5 özel dershane..

5Final Dershaneleri

Türkiye’nin en yaygın dershanesidir. Uzaman kadrosu ve sınavlardaki üstün başarıları ile bilinen Final, ülkemizde en çok tercih edilen dershanelerden birisi. Bir çok şehirde bulunan Final Dershanelerinde alanında başarılı rehber ve danışman kadrosu ile sınav sonrası içinde size iyi bir imkan sunmakta.

4Uğur Dershaneleri

Kalabalık olmayan sınıflarıyla sınava yönelik eğitim veren bir dershanedir. Sınavlarda başarı yüzdesi yüksektir.Deneyimli kadrosuyla sınavlarda çıkacak sorulara yakın soru bankaları ve deneme sınavlarıyla bilinir.

3Sınav Dershaneleri

Sınav Dershanesi, yılların tecrübesi diyebiliriz. Alanında başarılı öğretmenleri, kaliteli rehberlik danışmanlarıyla dershanecilikte lider markalardan bir tanesidir. Dershanecilik kadar yayıncılık konusundaki başarılarıyla da bilinir. Sınav dergisi en çok tercih edilen yayınların başında gelir.

2Çözüm Dershaneleri

Başarıları yanında düşük fiyat politikası ile tercih edilen dershanelerden bir tanesidir. 20 yılı aşkın süredir dershanecilik alanında boy gösteren Çözüm Dershaneleri bu bilgi ve deneyimlerini öğrencilerine iyi aşılayan bir kurumdur. Deneyimli ve branşında başarılı eğitim kadrosu ile sınavlardan her zaman başarılı çıkmayı bilmiştir.

1Fem Dershaneleri

Sınavlardan neredeyse her sene birinci çıkaran Fem Dershaneleri, Dershanecilik alanında lider konumdadır. Dershaneciliğinin yanında Fem Yayınlarıyla çıkan kaynakları kalitesiyle sınava hazırlıkta en büyük yardımcıdır. Fem dershanesi başarılı ve alanında uzman eğitimcilerinin yanında akıllı tahta sistemi ve Teknofem adı verilen internet üzerinden yayınladığı dersleriyle de alanının öncüsü.

Başlıklar :
en iyi dershaneler, türkiyenin en iyi dershaneleri, türkiyedeki en iyi dershaneler, en iyi dersaneler, türkiyedeki iyi dersaneler, türkiye dershane sıralaması, türkiyedeki dershaneler, 2017 en iyi dershaneler, türkiyenin en iyi dershaneleri 2017, ÜNİVERSİTE HAZIRLIKTA HANGİ DERSANEYİ TERCİH ETMELİYİM, uygun fiyata iyi dershane, tm için en iyi dersane

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?