En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

153

Gerek Android gerekse iOS işletim sistemli tüm elektronik cihazlar etrafımızı esir almış durumda ve neredeyse hayatlarımızı yönetir hale geldiler. Bunun yanında, bu tür akıllı cihazların yararları da yok değil. Günümüzde, bunlarla iletişim kurabildiğimiz gibi aynı zamanda bütün işlerimizi bu cihazlar üzerinde halledebiliyor ve hobilerimizi yine bu akıllı cihazların uygulamaları içerisinde yapabiliyoruz. Örneğin, yabancı dil öğrenmek bunlardan bir tanesi ve günümüzün en sorunlu olaylarından biri aynı zamanda. İyi düzeyde yabancı dil öğrenmek elbette sadece akıllı telefonlardaki uygulamalar içerisinden olacak bir iş değil ancak aşağıda, sizler için sunduğumuz ve akıllı telefonlarınıza yükleyip boş zamanlarda takılabileceğiniz yabancı dil uygulamaları ile istediğiniz yabancı dile dair pratik bilgiler edinebilir, dili daha akıcı hale getirebilirsiniz.

Duolingo

Duolingo, hem Android hem de iOS mobil cihazlara yüklenebilen ve yabancı dil öğrenmek isteyenlerin başlangıç uygulaması olarak kullanabileceği; en harika yapıtlardan bir tanesi. İçerisinde can sistemi bulunan Duolingo, uygulama içinde satın alma teklifleri sunsa da bunları gerçekleştirmeyerek de uygulamayı kullanabilmeniz, akıcı bir biçimde dil öğrenmeniz mümkün oluyor. Duolingo, belki de alanının bu açıdan en başarılı uygulamalarından bir tanesi olarak göze çarpıyor. Dilerseniz masaüstü bilgisayarınızda, dilerseniz mobil cihazlarınızda boş zamanlarınız için harika bir uygulama edinmek isterseniz; Duolingo’yu indirerek dilediğiniz yabancı dili öğrenmeye başlayabilirsiniz. Hem de çok eğlenceli pratik yöntemlerle.

Busuu

Busuu da, yine internet adresi bulunan ve aynı zamanda akıllı mobil cihazlara yüklenebilecek bir aplikasyon olarak göze çarpıyor. Arapça’dan İngilizce’ye kadar pek çok dili içeren Busuu, bir Duolingo alternatifi olarak karşımıza çıkıyor ve çoğu zaman insanlar Duolingo’da bulamadığı bazı etmenleri Busuu’da bulduklarını belirtebiliyorlar. Siz de, Yabancı Dil öğrenmeye meraklıysanız, keyfinize göre bir seçim yapmak için listenize En iyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları içerisinde Busuu’yu da ekleyin. Günlük alıştırmalar sunan ve sizlere bunları çözmeniz için olabildiğince yardımcı olmaya gayret eden Busuu asistanınız ile birlikte, hemen her dili akıcı bir biçimde öğrenebilmeniz; başlangıç seviyesinde de olsa mümkün kılınıyor.

Babbel

Babbel de hemen hemen popüler bütün dilleri içerisinde bulunduran ve hem masaüstünden, hem akıllı cihazlarınızdan kullanabileceğiniz bir seçenek. Yabancı dil öğrenmek isteyenler için Android ve iOS uygulamaları içerisinde, en iyilerden bir tanesi olan Babbel; diğer uygulamalara göre daha ciddi bir görünüm içeriyor diyebiliriz. Uygulama içi satın alma teklifleri ile Babbel’e kullanıcılar pek yanaşmasalar da; uygulamanın kaliteli ve başarılı olduğu su götürmez bir gerçek.

Başlıklar :
bilgisayarların zararlı maddeleri

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?