En Trend 7 Giyim Markası

141

En trend bayan giyim ve erkek giyim markaları deyince, akla onlarca trend moda markaları hatta uluslararası çapta markaları da katacak olursak, yüzlerce marka gelmekte… Türkiye’de en çok tercih edilen kadın markaları ise, bu yüzlerce firmanın içinde büyük bir yer kapsıyor. En kaliteli kumaşlara sahip, en profesyonel dikişlerle serüvenini sürdüren ve belleklere bu özellikleriyle kazınan kadın giyim markalarına, gelin hep birlikte bir göz atalım.

İşte en trend 7 giyim markası..

7ZARA

İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası… 1975 yılında Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine konuşlanmaktadır. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biridir. 2015 yılı itibarıyla dünya genelinde 88 ülkede 2.000’in üzerinde mağazası vardır. Türkiye’de 37 mağazası bulunmaktadır. “İnditex” grubu bünyesinde yer alan Zara, grubun en büyük şirketidir. İnditex grubunda Zara ile beraber; “Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka” markaları da yer almaktadır.

6MARKS & SPENCER

Dünyada milyonlarca insan tarafından bilinen ve sevilen Marks & Spencer; yüksek kalitede modayı ve şık ev dekorasyonu seçeneklerini müşterilerine sunmakta… 45 farklı ülkede 1000’i aşkın mağazalar zinciri ile kuruluşu 1 yüzyıl öncesine dayanan Marks & Spencer, İngiltere’nin öncü perakendecileri arasında gelmektedir.

5H&M

H&M Hennes & Mauritz AB (kısa adı H&M) bir İsveçli uluslararası perakende giyim firmasıdır. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket; erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. Dünyada genelinde en çok mağazaya sahip perakende işletmelerinden biridir.

4VAKKORAMA

1982 yılında Taksim’deki ilk mağazasını açtığı günden bu yana Vakkorama, renkli ve dinamik stili ile modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlıyor. Vakkorama etiketli koleksiyonunun yanı sıra, H2O gibi kendi içinden çıkan markaların, Vakkorama için kapsül koleksiyonlar hazırlayan tasarımcıların ve yenilikçi yaklaşıma sahip genç dünya markalarının kreasyonlarına da mağazalarında yer veriyor.
Günlük giyimden abiyeye, ayakkabıdan aksesuara, sürprizli armağanlardan yenilikçi mobil teknoloji araçlarına kadar çok geniş bir yelpazede, pek çok marka ve koleksiyonu bünyesinde bulunduruyorlar.

3MANGO

MANGO, Katalonya (İspanya)’da faaliyete başlayan, ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan şirket. Isak Andic ve Nahman Andic kardeşler tarafından kurulmuştur. İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açmıştır. Uygun fiyatlarıyla ve yenilikçi kreasyonlarıyla en çok tercih edilenler arasındadır…

2OXXO

OXXO markası 1993 yılında İstanbul’un ilk alışveriş merkezi olan Galleria’da doğmuştur. Bugün İstanbul Avrupa Yakası’nda; 9 İstanbul Anadolu Yakası’nda; 8 Suudi Arabistan’da; 3 olmak üzere toplamda 29 mağazasıyla şık, trend ve kaliteli ürünler sunmaktalar. Online ortamda ise “Oxxo.com.tr” internet mağazasıyla hizmet veriyorlar.

1KOTON

Özellikle kentli genç profesyonellerin, iş hayatı dahil, günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünler, erişilebilir fiyatlarla sunuluyor. KOTON’da her gün ortalama 55 yeni ürün vitrinlerde yerini alıyor. Yılda toplam 25 milyonun üzerinde ürün satışı gerçekleştiriyorlar. Her yıl (Designer’s Line koleksiyonu dahil olmak üzere) 50’den fazla koleksiyonda 20.000 farklı model üretmekteler.

Başlıklar :
en çok tercih edilen giyim markaları, bayan giyim mağaza vitrinleri, ispanyol giyim marka, ispanyol giyim markaları, trent giyim firmalari

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?