Erkan Petekkaya:“Nurgül Beyonce mi ki nesini taciz edeyim?”

2

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay kavgası bitmek bilmiyor. Son günlerin en çok konuşulan konusu oyuncu Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilay arasındaki tartışma. İkilinin yeni açıklamaları tartışmanın büyümesine sebep oluyor. Son olarak Yeşilçay konuşmuş, kendisine mobbing uygulandığını ve taciz edildiğini söylemişti. Bu iddialara Petekkaya’dan yanıt gecikmedi

 

petekkaya

Nurgül yeşilçay, Paramparça dizisinin kadrsoundan çıkarılmıştı. Daha sonra yaptığı açıklamada ise Erkan Petekkaya’nın kendisine mobbing uyguladığını söylemişti. Petekkaya bu iddialara cevap verdi. Nurgül Yeşilçay’ı yalancılıkla suçladı. Petekkaya, ‘Kadın bildiğiniz yaptığı disiplinsizlikler ve ahlaksızlıklar yüzünden kovuldu. Yalan söylüyor” dedi.

nurgul-yesilcay-ile-erkan-petekkaya

Oyuncu Erkan Petekkaya, Star TV’de yayınlanan “Paramparça” dizisinde rol aldığı ve olaylı bir ayrılık süreci yaşadıkları başrol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın iddialarını Sözcü yazarı Rahşan Gülşan’a değerlendirdi.

nurgul

Kendisini mobbingle suçlayan ve yönetmenin bu duruma sessiz kaldığını iddia eden Yeşilçay’ın yalancı olduğunu söyleyen Petekkaya, “Söylediği her şeyi kendi yaptı. Reji asistanına o bağırdı, gitti sette ana avrat küfretti, bana da iki kere annemle ilgili küfretti, sete zil zurna sarhoş geldi. İki üç gün sonra set çalışanları konuşacak ve tüm gerçek ortaya çıkacak” dedi.

nurgul-yesilcaya-dava-aciliyor_compressed

Yeşilçay’ın “yaptığı disiplinsizlikler ve ahlaksızlıklar yüzünden kovulduğunu” söyleyen ünlü oyuncu, “O kadın kötü bir kadın. ‘Benim çocuğum var’ diyor arkasından da ‘Beni taciz etti’ diyor. Tutarsızlığa bak. Söyleme o zaman! Ben Nurgül’ün nesini taciz edeceğim? (Amerikalı şarkıcı) Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim? Bilime aykırı, akla aykırı” dedi.

Ünlü oyuncu, yaşananlar karşısında eşinin de çok şaşırdığını ve üzüldüğünü söyledi. ‘Eşim hem çok şaşırdı, hem de bir kadın olarak bu iftiralara çok üzüldü. Neticede Nurgül Yeşilçay’la aynı sofraya oturmuş insanlar.

Erkan Petekkaya

Petekkaya’nın bu açıklaması ve Beyonce benzetmesi sonrasında yapılan eleştirilere Instagram hesabından yanıt verdi. “O cümlenin edilme amacı, Yeşilçay’ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulunmaktır” dedi.

Petekkaya, Yeşilçay’ın diziden ayrılışının ardından Posta gazetesine verdiği mülakatta, “Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar” açıklaması yapmış, ardından Yeşilçay, Hürriyet’ten Ayşe Arman’a verdiği mülakatta, mobbingle suçladığı Petekkaya’ya “Kendi erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın” diye yanıt vermişti.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?