Erkekler İçin En Güzel Kemer Modelleri

8

Kemer, erkek kıyafetini tamamlayan bir aksesuardır. İşte sizin için kıyafetinizi tamamlayacağınız kemer modelleri

Ted Baker Sorcha

Ted Baker’ın kemerinin dokunduğu gerçeği her zamankinden daha fazla ayarlama seçeneği olduğu anlamına gelir ve örgüyü bir kıyafet rahatlattığını düşünürüz. Akıllı rahat görünümler için ideal hale getirir. İkincisi, iki tonlu, lacivert ve mor tasarım, takibatlara biraz renk katıyor.

Gucci Deri Kemer

Gucci’nin her yerinden kalite sızar. Kemer, İtalya’da yumuşak siyah deri ile üretilmiştir, ve “GG” tokası el yapımıdır. Bir kemerin olması gereken her şeye sahiptir: çok yönlü ve dayanıklıdır, kıyafetinizi tamamlamak için yeterli derecede parlayan Gucci tokası sayesinde bunu bir ifade parçası olarak kullanabilirsiniz. Siyah kot pantolon, sıkışmış bir beyaz t-shirt, siyah deri Chelsea çizme (süet değil deri vurguluyoruz) ve siyah bombardıman ceketi ile tarz olabilirsiniz.

Paul Smith Kahverengi Deri Erkek Ceketi

İngiliz markası Paul Smith, imzalı renkli çizgili klasik tasarımları ve teknikleri birleştirmesi ile bilinir. Bu kemer, İspanya’da dana derisinden elle hazırlanmış, gümüş toka ve doğal bir deri astar ile tamamlanmıştır. Listedeki bazılarından biraz daha dar, bu yüzden satın almadan önce bunu göz önünde bulundurun.

Topman Washed Stone Faux Deri Kemer

Biraz daha hafif bir şey arıyorsanız, bu değerli kemeri tercih edin. Gerçek deri değildir. Nötr renktedir. Bu sayede birçok kıyafetinizle uyum sağlayacaktır.

Diesel B-Washy

Bu kayışın dokulu pamuklu kumaşı, onu basit bir deri veya süet telden daha dikkat çekici hale getiriyor ve paslanmış renk onun ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Ralph Lauren Saddle Deri Kemer

Klasik bir şey istiyorsanız, bronz rengi ile bu Ralph Lauren kemerini deneyin. Kalite duygusu taşıyan İtalyan deri türünün on yılı aşkın gardırobunuzda olacağına emin olabilirsiniz. Güvenilir derecede ağırlıklı (ama aşırı sıkışık olmayan) toka ve hafif sivri uç, hepsinin aerodinamik görünmesine yardımcı olur. Marka bilinci – ki anında fark edilebilen polo motifi – kemerin ucuna doğru hafifçe kabartmalı, bu da eklentilerin alakasız olmasını sağlıyor. Siyah rengi de mevcuttur.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?