Erken Rezervasyon Avantajı İle Lüks Tatil Yapabileceğiniz 5 Ülke‏

2

Son yılların lüks tatil modası erken rezervasyon oldu. Artık tatile çıkmak eskisi kadar kolay değil ve özellikle yurt dışı tatiller ateş pahası durumunda. Hal böyle iken, yurtdışı seyahati ve lüks tatil yapmak isteyenler erken rezervasyonlar ile düşük bütçelerle tatil yapmaya çalışıyor. Erken rezervasyon yapmak için Türkiye’de birçok erken tatil rezervasyon siteleri mevcut. Çok erken tarihlerde alınan rezervasyonlar ile normal dönemsel fiyatların çok altında tatil paketlerinizi satın alabilme imkani elde edebiliyorsunuz. Erken rezervasyon sistemi ile tatil yapmak birçok insan için bu kadar kolayken, ikinci adım olan yer seçmek biraz zorlaşıyor malesef. Bizde sizin için erken rezervasyon yaparak, güzel ve lüks tatil yapabileceğiniz ülkeleri araştırdık.

İşte erken rezervasyon avantajı ile lüks tatil yapabileceğiniz 5 ülke..‏

5İspanya

İspanya’ya erken rezervasyon ile çok uygun fiyatlara tatil imkanları yakalayabilirsiniz. Futbol ülkesi olan İspanya’da tatil yapmak için, Real Madrid – Barceolan takımlarının maçlarını bile bahane edebilirsiniz. Lig başlamadan fiktürlerin belli olduğu İspanya’da erken rezervasyon yaparak, hem gidip bu büyük futbol şöleni olan derbileri izleyebilir hemde çok lüks tatil imkanlarını düşük bütçeler ile rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

4Dubai

Güney bölgesinin en çok turist çeken ülkelerin başında geliyor Dubai. Özellikle moda ve teknoloji alışverişleri ile ön plana çıkan Dubai artık lüks tatilcilerin uğrak noktası olmuş durumda. Dubai genel olarak ucuz bir ülke olarak gözüksede, tatil bölgeleri biraz pahalı gelebilir. Ama Dubai’nin kendine has muhteşem mimarisi tatil bölgelerindede kendini hissettiriyor. Birbirinden şık, konforlu ve ultra lüks tatil olanaklarını erken rezervasyon ile çok daha düşük fiyatlara ulaşabilirsiniz.

3İtalya

İtalya Avrupa’nın en çok tatil için gidilen ülkeleri arasında başı çekiyor. Özellikle Roma’nın turist akınına uğradığını söyleyebiliriz. Bu kadar çok turist tarafından rağbet gören İtalya’da başta Roma ve Milano olmak üzere birçok şehrinde sizi harika tatil imkanları bekliyor. Erken rezervasyon ile İtalya’nın en muhteşem turistlik bölgelerinde lüks bir tatil yapmak mümkün.

2Hollanda

Avrupa’da turistlerin ilgi gösterdiği başka bir ülke ise Hollanda. Özellikle Amsterdam şehrinde, oldukça fazla ve oldukça lüks tatil yapılabilecek otelleri mevcut. İtalya’ya göre erken rezervasyon ile daha uygun fiyatlara krallar gibi tatil yapabilirsiniz. Görmenizi tavsiye ettiğimiz ülkeler arasında olan Hollanda’da erken tatil rezervasyonları ile tatil yapmanızı tavsiye ediyoruz.

1Amerika

Amerika’yı muhtemelen her insan ziyaret etmek ister. Özellikle Hollywood sineması ile hemen hemen her yerini ezbere bildiğimiz Amerika’yı gidip görmenizi tavsiye ediyoruz. En çok New York eyaletinin turist çektiği Amerika’da çok ama çok uygun fiyatlara erken rezervasyon ile muhteşem tatiller yapabilirsiniz. Erken rezervasyon ile neredeyse yarı fiyatlarına lüks tatil fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

HENÜZ YORUM YOK