Esra Erol Zuhal Topal Hakkında Zehir Zemberek Açıklamalar Yaptı!

498

Esra Erol Zuhal Topal arasındaki kavga büyüdü. Canlı yayında konuşan Esra Erol Zuhal Topal hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı! İşte o dakikalar;

Evlilik programlarında Seda Sayan ve Zuhal Topal arasındaki tartışmaya Esra Erol da dahil oldu.

seda-sayan-esra-erol-zuhal-topal-ortalik-karisti--6867349

Yaşanan olaylarda sessiz kalan Esra Erol, sonunda suskunluğunu bozdu. Erol, bugün ekrana gelen bölümde Zuhal Topal ve yapımcısına cevap verdi. Çarpıcı açıklamalar yapan Esra Erol, “son sabrıma geldi beni biraz daha sıkarlarsa Türkiye’ye giremeyecekler” dedi.

esra-erol

Herkes konuşuyor. Yalan yanlış bilgiler kamuoyu ile paylaşılıyor diyen Esra Erol, bugünkü canlı yayının sonunda uzun bir konuşma yaptı. “ATV’ye geçtiğimden beri sustum ve ilk defa konuşmak istiyorum” diyen Esra Erol’un hedefinde Zuhal Topal ve yapım ekibi vardı.

Esra Erol, “Eski yapımcılarım Zeynep – Onur Peker ile Zuhal Topla beni bitirmeye çalışıyorlar. Bunun sebebi de Zuhal Topal’a verilen benim programının bitirilmesi sözü. Bana inat ve hırsla mahkeme kağıtları geliyor. Doğuma giriyorum mahkeme kağıdı, bebeğimle eve dönüyorum icra kağıdı geliyor. Sürekli karakollara gidiyorum. Bunu benimle beraber ekip arkadaşlarımda yaşıyor.” diye konuştu.

esra_erol_dan_zuhal_topal_a_tokat_gibi_cevap_h798_8694e Esra Erol son olaraki, Zuhal Topal’ın programında ki hamile krizinede değindi, “Şimdi bir hamile olayı var. Ben mi hamile bıraktım. Şimdi bunu soruyorum size? dedi.

selin

Öte yandan Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında hamile bir gelin adayının izleyiciden habersiz programa çıkarıldığı iddiaları da gün boyu sosyal medyada konuşuldu.

 

 

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?