Evlilik Programında Böylesi İlk Kez Yaşandı!

18

Canlı yayında ilk görüşte aşk! Evlilik programlarında her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Esra Erol, bu kez kavga veya ilginç istekler ile değil ilk görüşte aşk ile gündemde… Ekranların en çok izlenen izdivaç programı olan Esra Erol’da bir ilk yaşandı. Damat adayı Erkan, gelen talibine paravan açılır açılmaz aşık oldu sosyal medya sallandı. İşte o anlar

Hafta içi her gün milyonlarca insan ekran başına geçiyor ve evlilik programlarını izliyor. Bazen stüdyodaki gergin anlar bazen de evlenmek isteyenlerin ilginç istekleri sosyal medyanın gündemine düşüyor. Ama bu kez durum farklı.

esra-erol-da-hic-beklenmedik-ask--7078147

Esra Erol’un sunduğu programda Damat adayı Erkan bey, gelen talibi Zahra’ya paravan açılır açılmaz aşık oldu.

evlılık-programi-erkan

İşte o anlar…

Yakışıklılığıyla locanın gözde ismi Erkan bey için talip olan ve stüdyoya gelen Zahra hanım çok heyecanlıydı. Ama paravan açılınca Erkan bey, talibi Zahra’yı karşısında görünce heyecandan eli ayağına dolaştı ve ilk görüşte aşık olduğunu haykırdı. İlk kez gördüğü gelin adayına evlilik teklifi etti.

fft16_mf7078106

Erkan, sadece 10 dakika konuştuğu talibine aşık olunca stüdyo ve sosyal medya sallandı. Binlerce kişi bu konu hakkında tweetler atarken canlı yayında ilk görüşte aşkın olduğu ispatlandı yorumları yapıldı. Bazı kullanıcılar ise yine tiyatro olduğunu ve Erkan’ın rol yaptığını söylediler.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?