Facebook Canlı Yayınları Nasıl İzlenir?

4780

Facebook canlı yayınları nasıl izlenir? Sosyal Medya deyince akla ilk gelen hiç kuşkusuz Facebook… Dünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip olan Facebook son dönemde canlı yayın özelliği ile yeniden gündemde. Peki facebook canlı yayınları toplu olarak nereden izleniyor?

Facebook yeni özellikleri ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

facebook-canli-yayin

Periscope uygulaması ve canlı yayın teknolojisinin ilgi görmesi ile Facebook da harekete geçti. Ve canlı yayın özelliği geliştirdi. Son dönemde bütün kullanıcılara açılan Canlı yayın yapma imkanı büyük ses getirdi.

6f25cb6c-5a5e-49b5-b30b-34232a7516d8

Neredeyse bütün kullanıcılar canlı yayın deneyim heyecanını yaşamaya başladı.

facebook-ta-canli-yayin-donemi-basladi--2182087

Facebook’ta Canlı yayın nasıl yapılır öğrenmek için tıklayın!

Facebook canlı yayın özelliği bütün dünya da yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. Periscope’tan farklı olarak ilk etapta sadece kendi takip listenizdeki kullanıcıların yayınlarını görebiliyordunuz.

facebook

Ama şimdi Dünya genelindeki bütün canlı yayınları görebilirsiniz.

1c996c61-6673-4017-9658-5cf46c317bb0

Facebook’taki bütün canlı yayınları görmek için tıklayın.

fdhfjs

Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırarak ülke ülke bütün canlı yayınları görebilirsiniz. Facebook’un bu özelliği önümüzdeki günlerde geliştirip daha kolay hale getirmesi bekleniyor.

Başlıklar :
facebook canlı yayın izle, facebook canlı yayın izleme, facebook canlı yayın nasıl izlenir, facebookta canlı yayın izleme, facebookta canlı yayın nasıl izlenir, facebook canlı yayın izleyemiyorum, facebook canlı yayın, facebooktan canli yayin nasil izlenir, facebookta canli yayin izleyemiyorum, facebook canlı yayınlar, facebook ta canlı yayın nasıl izlenir, facede canlı yayın nasıl izlenir

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?