Facebook Messenger’daki “Gizli” Futbol Oyunu Nasıl Oynanıyor?

1

Sosyal Medyanın devi Facebook kullanıcılarına yeni bir oyun sundu! Facebook Messenger uygulamasına “gizlediği” yeni oyununu duyurdu. Daha önce basketbol oyununu yayınlayan Facebook şimdi de Gizli Futbol oyunu geliştirdi.Peki gizli olan bu oyun nasıl oynanacak? İşte detaylar;

gktkglhtyj

Facebok Messenger’da gizli futbol oyunuyla karşı karşıyayız. Basketbolda olduğu gibi futbol oynunu da sohbet ekranında arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabileceksiniz ama şimdiden söyleyelim bu oyun çok daha zor.

gkrhkyt

MESSENGER FUTBOL OYUNU DEMOSU İÇİN TIKLAYIN

Bu günlerde Dünya genelinde ilk gündem maddesi futbol. Gerek Copa America gerekse Euro 2016 heyecanı herkesi sardı. Facebook’da da kullanıcılar futbolla yatıp futbolla kalkıyor.

facebook-messenger-football

Facebook bu durumu fırsata çevirdi. ve daha önce NCAA play-off maçları için basketbol oyunu çıkardığı gibi bu kez de futbol oyunu geliştirdi. Sosyal medya devi bu futbol heyecanına yeni “gizli” futbol oyunuyla katıldı.

NASIL OYNAYACAKSINIZ?

facd

Tıpkı basketbol oyununda olduğu gibi her şey yine bir emoji ile başlıyor. Messenger sohbet penceresinden arkadaşınıza futbol emojisi gönderdikten sonra oyun başlıyor. Oyunun amacı topu yere düşürmeden sektirmeye çalışmak. Oyunu oynamadan önce Messenger’ın son sürümünü yüklediğinizden emin olun.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?