Facebook Messenger’dan Hayatı Kolaylaştıracak Yenilik!

8

WhatsApp’la birlikte dünyanın en çok kullanılan mobil iletişim aracı Facebook Messenger, yepyeni özelliklere kavuşacak. Artık Messenger’de SMS entegrasyonu ve çok hesap yönetimi seçenekleri de olacak.

wpid-facebook-messenger1SMS entegrasyonu, kullanıcıların gelen SMS’leri daha pratik bir şekilde okuyup cevaplayabilmelerini sağlayacak. Yani Messenger’da olduğunuz sırada bir SMS geldiğinde, uygulamadan çıkmadan Messenger’ın kendi SMS uygulaması sayesinde mesajı okuyup cevap verebileceksiniz.

facebook-messengerÇoklu hesap özelliği ise birden fazla Facebook hesabı kullanan kişilerin Messenger uygulaması üzerinden tüm hesapları yönetebilmesini sağlayacak. Hesaplar arasındaki geçiş, eklenecek ‘Hesaplarım’ sekmesi üzerinden yapılacak.
facebook-logo

Bunların dışında Messenger’daki eylem ve durum çubuğunun beyaz arka plan üzerine mavi ikon tasarımına sahip olduğunu biliyoruz. Yeni güncelleme ile Google’ın materyal tasarımıyla uyumlu hale getirilmek istenen Messenger’ın eylem ve durum çubuğundaki renk, mavi zemin rengiyle değiştirilecek.

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?