Facebook’un Gizlediği Mesajlara Ulaşmanın Kolay Yolu!

22607

Facebook mesajları gizliyor! Bu da nereden çıktı demeyin. Bazı Facebook mesajarı spam kutusuna düşüyor. Belki siz farkında değilsiniz ama mesaj kutunuzda pek çok mesajınız var. Tıpkı spam kutusuna düşen e-mailler gibi. Bu yazımızda sizin için Facebook’un gizlediği mesajlara kolay ulaşmanın yolunu okuyacaksınız.

mesaj-face

Facebook’ta arkadaşınız olmayan kişilerden gelen mesajları kabul edip etmemek sizin elinizde. Bunu zaten biliyorsunuz. Ama bazı mesajlar var ki siz hiç görmeden Facebook tarafından otomatik olarak gizleniyor. Tıpkı e-postaların spam kutusuna düşmesi gibi.

facebook-son Facebook filtresine takılan mesajları dikkat etmezseniz görmeniz mümkün değil. Aman spama düşen mesajı ne yapacağım demeyin. Bazen işe yarar mesajlar da gizlenebiliyor.

facebook-messenger

Çünkü bazı mesajlar FB tarafından spam olarak algılanabiliyor. Bir göz atmanızda fayda var bence.

facebook

Peki Facebook’un gizlediği mesajları nasıl göreceksiniz?

facebook Öncelikle kısa yolu söyleyeyim. Facebook’a bilgisayardan veya uygulamadan değil internet üzerinden giriyorsanız gizli mesajları görmek için bu linke tıklamanız yeterli; http://www.facebook.com/messages/other/

wpid-facebook-messenger1

Ama mobilden ve messenger uygulaması kullanıyorsanız, mesajlara ulaşmak için aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız gerekiyor.

1Messenger uygulamasına tıklayın ve Ayarlar kısmına gidin.

 

2İnsanlar bölümüne gidin.

 

3Mesaj istekleri seçeneğine tıklayın.

4Sonra en alta inin, “Filtrelenmiş mesajları gör” bölümüne tıklayın.

Tebrikler gizli mesajlara ulaştınız 🙂

facebook-logo

HENÜZ YORUM YOK

NE DÜŞÜNÜYORSUN?